Financiële begroting
Inleiding (Financiële begroting)
Terug naar navigatie - - Inleiding (Financiële begroting)Financiële begroting
Terug naar navigatie - Inleiding (Financiële begroting) - Financiële begrotingIn de onderstaande tabel is het verloop van het saldo van de programmabegroting 2026 naar de programmabegroting 2027 opgenomen.
Financieel perspectief |
bedragen x € 1 |
||||
|---|---|---|---|---|---|
Omschrijving |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|
Saldo programmabegroting 2026 |
1.722.600 |
3.766.300 |
6.774.300 |
6.774.300 |
|
Effecten opgetreden na programmabegroting |
|||||
- Circulaires gemeentefonds (septenber en december 2025 en mei 2026 |
1.489.500 |
-861.200 |
-340.600 |
5.954.700 |
|
- Indexering (prijs 2,5%, loon 4,0%) |
-3.850.000 |
-3.850.000 |
-3.850.000 |
-4.400.000 |
|
Subtotaal |
-2.360.500 |
-4.711.200 |
-4.190.600 |
1.554.700 |
|
Resultaat zonder nieuwe voorstellen |
-637.900 |
-944.900 |
2.583.700 |
8.329.000 |
|
Voorstellen opgenomen in de voorjaarsnota |
-3.494.700 |
-3.410.000 |
-3.611.300 |
-4.784.700 |
|
Saldo voorjaarsnota 2026 |
-4.132.600 |
-4.354.900 |
-1.027.600 |
3.544.300 |
|
Ontwikkelingen na de voorjaarsnota |
|||||
- Afval en riool |
215.600 |
197.500 |
217.900 |
217.000 |
|
- Opvang van Oekraïense vluchtelingen |
0 |
284.000 |
284.000 |
284.000 |
|
- BUIG (Gebundelde Uitkering Inkomensvoorzieningen Gemeenten) |
335.100 |
335.300 |
334.000 |
335.100 |
|
- Hogere opbrengst OZB i.v.m. areaaluitbreiding |
40.000 |
40.000 |
40.000 |
40.000 |
|
- Effect kapitaallasten |
377.800 |
237.000 |
238.000 |
284.300 |
|
- Nadeel loonsom |
-320.000 |
-186.900 |
-186.900 |
-186.900 |
|
- Autonome ontwikkelingen |
33.900 |
5.900 |
24.300 |
23.800 |
|
Totaal ontwikkelingen na de voorjaarsnota 2026 |
682.400 |
912.800 |
951.300 |
997.300 |
|
Saldo programmabegroting 2027 voor bestemming |
-3.450.200 |
-3.442.100 |
-76.300 |
4.541.600 |
|
Vrijval reserves |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Storten/onttrekking algemene reserve |
3.450.200 |
0 |
0 |
0 |
|
Saldo programmabegroting 2027 |
0 |
-3.442.100 |
-76.300 |
4.541.600 |
|
Een negatief bedrag (-) is een negatief resultaat |
|||||
Overzicht baten en lasten (2025 - 2027)
Terug naar navigatie - - Overzicht baten en lasten (2025 - 2027)Overzicht baten en lasten 2025-2027
Terug naar navigatie - Overzicht baten en lasten (2025 - 2027) - Overzicht baten en lasten 2025-2027Bedragen x 1.000 |
Rekening 2025 |
Begroting 2026 vóór wijziging |
Begroting 2027 |
|||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Omschrijving |
Lasten |
Baten |
Saldo |
Lasten |
Baten |
Saldo |
Lasten |
Baten |
Saldo |
|||
Programma's |
||||||||||||
Samenwerken en bestuur |
6.699 |
-1260 |
5.439 |
6.190 |
-1.124 |
5.066 |
6.662 |
-1.227 |
5.435 |
|||
Ruimelijke ontwikkeling en wonen |
16.954 |
-18.022 |
-1.068 |
13.044 |
-11.620 |
1.424 |
12.278 |
-11.240 |
1.038 |
|||
Ontwikkeling en beheer openbare ruimte en gemeentelijke eigedommen |
39.045 |
-21.963 |
17.082 |
39.288 |
-21.141 |
18.147 |
38.545 |
-18.151 |
20.394 |
|||
Ondernemen en duurzaamheid |
6.981 |
-1.989 |
4.992 |
5.465 |
-1.016 |
4.449 |
6.430 |
-1.019 |
5.411 |
|||
Ontmoeten en beleven |
27.850 |
-7.632 |
20.218 |
27.238 |
-4.217 |
23.021 |
27.749 |
-3.995 |
23.754 |
|||
Ondersteuning en zorg |
108.626 |
-31.396 |
77.230 |
112.877 |
-28.514 |
84.363 |
117.957 |
-30.990 |
86.967 |
|||
Totaal programma's |
206.155 |
-82.262 |
123.893 |
204.102 |
-67.632 |
136.470 |
209.621 |
-66.622 |
142.999 |
|||
Algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsvoering |
||||||||||||
Beleggingen |
53 |
-874 |
-821 |
57 |
-773 |
-716 |
97 |
-773 |
-676 |
|||
Belastingen |
687 |
-15.790 |
-15.103 |
795 |
-16.059 |
-15.264 |
915 |
-16.501 |
-15.586 |
|||
Algemene uitkeringen |
- |
-142.894 |
-142.894 |
- |
-142.122 |
-142.122 |
- |
-148.436 |
-148.436 |
|||
Algemene baten en lasten |
2.631 |
-614 |
2.017 |
1.243 |
-147 |
1.096 |
1.873 |
-150 |
1.723 |
|||
Overhead |
25.837 |
-691 |
25.146 |
25.406 |
-587 |
24.819 |
27.721 |
-452 |
27.269 |
|||
Subtotaal algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsvoering |
29.208 |
-160.863 |
-131.655 |
27.501 |
-159.688 |
-132.187 |
30.606 |
-166.312 |
-135.706 |
|||
Onvoorzien |
- |
- |
- |
141 |
- |
141 |
141 |
- |
141 |
|||
Vennootschapsbelasting |
200 |
- |
200 |
122 |
- |
122 |
122 |
- |
122 |
|||
Saldo van baten en lasten |
235.563 |
-243.125 |
-7.562 |
231.866 |
-227.320 |
4.546 |
240.490 |
-232.934 |
7.556 |
|||
Toevoegingen / onttrekkingen aan reserves |
||||||||||||
Samenwerken en bestuur |
- |
88- |
88- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|||
Ruimelijke ontwikkeling en wonen |
3.542 |
-375 |
3.167 |
502 |
-132 |
370 |
502 |
-118 |
384 |
|||
Ontwikkeling en beheer openbare ruimte en gemeentelijke eigedommen |
1269 |
-1539 |
-270 |
3464 |
-5152 |
-1.688 |
1.120 |
-4.403 |
-3283 |
|||
Ondernemen en duurzaamheid |
3 |
-638 |
-635 |
3 |
0 |
3 |
3 |
0 |
3 |
|||
Ontmoeten en beleven |
26 |
-667 |
-641 |
26 |
-101 |
-75 |
26 |
-13 |
13 |
|||
Ondersteuning en zorg |
500 |
-1.184 |
-684 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|||
Algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsvoering |
||||||||||||
Beleggingen |
- |
- |
- |
- |
-9 |
-9 |
- |
-19 |
-19 |
|||
Belastingen |
- |
- |
- |
- |
- |
0 |
0 |
0 |
||||
Algemene baten en lasten |
7.968 |
-10.827 |
-2.859 |
166 |
-3.266 |
-3.101 |
166 |
-1.218 |
-1.052 |
|||
Overhead |
612,85796 |
-1043,4043 |
-430,54634 |
471 |
-524,8 |
-54 |
471 |
-623 |
-152 |
|||
Subtotaal mutaties reserves |
13.921 |
-16.361 |
-2.440 |
4.632 |
-9.185 |
-4.553 |
2.288 |
-6.394 |
-4.107 |
|||
Resultaat |
249.484 |
-259.486 |
-10.001 |
236.498 |
-236.505 |
-7 |
242.778 |
-239.328 |
3.450 |
|||
Een negatief saldo (-) laat een positief (+) resultaat zien in desbetreffende jaar. |
||||||||||||
Een positief saldo (+) laat een negatief (-) resultaat zien in desbetreffende jaar. |
||||||||||||
Overzicht baten en lasten (2028- 2030)
Terug naar navigatie - - Overzicht baten en lasten (2028- 2030)Overzicht baten en lasten 2028-2030
Terug naar navigatie - Overzicht baten en lasten (2028- 2030) - Overzicht baten en lasten 2028-2030Bedragen x 1.000 |
Begroting 2028 |
Begroting 2029 |
Begroting 2030 |
|||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Omschrijving |
Lasten |
Baten |
Saldo |
Lasten |
Baten |
Saldo |
Lasten |
Baten |
Saldo |
|
Programma's |
||||||||||
Samenwerken en bestuur |
6.364 |
-1227 |
5.137 |
6.359 |
-1227 |
5.132 |
6.359 |
-1227 |
5.132 |
|
Ruimelijke ontwikkeling en wonen |
18.059 |
-17.029 |
1.030 |
14.848 |
-13.805 |
1.043 |
14.842 |
-13.805 |
1.037 |
|
Ontwikkeling en beheer openbare ruimte en gemeentelijke eigedommen |
36.991 |
-18.304 |
18.687 |
37.481 |
-18.551 |
18.930 |
38.493 |
-19.690 |
18.803 |
|
Ondernemen en duurzaamheid |
6.469 |
-256 |
6.213 |
6.518 |
-256 |
6.262 |
6.539 |
-256 |
6.283 |
|
Ontmoeten en beleven |
27.875 |
-3.995 |
23.880 |
27.900 |
-3.995 |
23.905 |
28.731 |
-3.995 |
24.736 |
|
Ondersteuning en zorg |
118.189 |
-33.159 |
85.030 |
115.631 |
-33.958 |
81.673 |
116.035 |
-34.423 |
81.612 |
|
Totaal programma's |
213.947 |
-73.970 |
139.977 |
208.737 |
-71.792 |
136.945 |
210.999 |
-73.396 |
137.603 |
|
Algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsvoering |
||||||||||
Beleggingen |
95 |
-773 |
-678 |
78 |
-773 |
-695 |
105 |
-773 |
-668 |
|
Belastingen |
915 |
-16.500 |
-15.585 |
915 |
-16.501 |
-15.586 |
915 |
-16.501 |
-15.586 |
|
Algemene uitkeringen |
- |
-147.814 |
-147.814 |
- |
-148.637 |
-148.637 |
- |
-154.755 |
-154.755 |
|
Algemene baten en lasten |
1.515 |
-150 |
1.365 |
2.069 |
-150 |
1.919 |
2.623 |
-150 |
2.473 |
|
Overhead |
27.587 |
-452 |
27.135 |
27.414 |
-452 |
26.962 |
27.390 |
-452 |
26.938 |
|
Subtotaal algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsvoering |
30.112 |
-165.689 |
-135.577 |
30.476 |
-166.513 |
-136.037 |
31.033 |
-172.631 |
-141.598 |
|
Onvoorzien |
141 |
141 |
141 |
141 |
141 |
141 |
||||
Vennootschapsbelasting |
122 |
122 |
122 |
122 |
122 |
122 |
||||
Saldo van baten en lasten |
244.322 |
-239.659 |
4.663 |
239.476 |
-238.305 |
1.171 |
242.295 |
-246.027 |
-3.732 |
|
Toevoegingen / onttrekkingen aan reserves |
||||||||||
Samenwerken en bestuur |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Ruimelijke ontwikkeling en wonen |
502 |
-112 |
390 |
502 |
-112 |
390 |
502 |
-112 |
390 |
|
Ontwikkeling en beheer openbare ruimte en gemeentelijke eigedommen |
1320 |
-2441 |
-1121 |
1320 |
-2500 |
-1.180 |
1320 |
-2282 |
-962 |
|
Ondernemen en duurzaamheid |
3 |
0 |
3 |
3 |
0 |
3 |
3 |
0 |
3 |
|
Ontmoeten en beleven |
26 |
-31 |
-5 |
26 |
-32 |
-6 |
26 |
-31 |
-5 |
|
Ondersteuning en zorg |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsvoering |
||||||||||
Beleggingen |
- |
18- |
-18 |
- |
- |
0 |
- |
- |
0 |
|
Belastingen |
- |
- |
- |
- |
- |
0 |
- |
- |
0 |
|
Algemene baten en lasten |
166 |
-588 |
-422 |
166 |
-590 |
-424 |
165 |
-544 |
-379 |
|
Overhead |
471 |
-519 |
-48 |
471 |
-349 |
122 |
471 |
-329 |
142 |
|
Subtotaal mutaties reserves |
2.488 |
-3.709 |
-1.221 |
2.488 |
-3.583 |
-1.095 |
2.487 |
-3.298 |
-811 |
|
Resultaat |
246.810 |
-243.368 |
3.442 |
241.964 |
-241.888 |
76 |
244.782 |
-249.325 |
-4.543 |
|
Een negatief saldo (-) laat een positief (+) resultaat zien in desbetreffende jaar. |
||||||||||
Een positief saldo (+) laat een negatief (-) resultaat zien in desbetreffende jaar. |
||||||||||
Uitgangspunten begroting 2027
Terug naar navigatie - - Uitgangspunten begroting 2027De uitgangspunten voor de financiële begroting zijn:
Terug naar navigatie - Uitgangspunten begroting 2027 - De uitgangspunten voor de financiële begroting zijn:1. De basis voor de ramingen is de meerjarenraming 2026-2029, jaarschijf 2027, inclusief begrotingswijzigingen met structurele effecten tot en met de raadsvergadering van 15 juli 2026 en de voorjaarsnota die op 9 juli 2026 is vastgesteld. Ook hebben we rekening gehouden met de structurele effecten uit de jaarrekening 2025.
2. Voor algemene prijsstijging (inflatiecorrectie) is uitgegaan van 2,5%. Voor budgetten op basis van contracten, hanteren we de vastgelegde percentages.
3. Als formatie geldt de toegestane formatie per 1 januari 2027.
4. Voor loonkostenontwikkeling per 1 januari 2027 hanteren we 4,0% ten opzichte van de begroting 2026.
5. De rente-omslag van de activa per 1 januari 2027 bedraagt 1,32%
6. Voor de opbrengst van de onroerende zaakbelasting (OZB) is de geraamde opbrengst verhoogd met 2,5% (inflatiecorrectie) en de areaaluitbreiding. Voor de overige leges geldt een inflatiecorrectie van 2,5% op de geraamde opbrengst. Uitgangspunt voor riool- en afvalstoffenheffing is: volledig kostendekkend. Dit uitgangspunt vormt een bestendige gedragslijn.
7. De ramingen voor de "open eind" regelingen zijn reëel.
8. De uitgaven waarvan de BTW compensabel is via het BTW compensatiefonds of waar het ondernemers BTW betreft, zijn geraamd exclusief BTW.
9. De gehanteerde rente bij de grondexploitaties bedraag 1.32%.
10. Het geraamde aantal inwoners per 1 januari 2027 bedraagt 49.492.
Stelposten
De volgende stelposten zijn opgenomen in deze begroting:
Richtlijn jeugdzorg
Vanaf maart 2028 neem het Rijk een financieel voorschot op de nog te nemen maatregelen om het jeugdzorgstelsel te beheersen. Hiervoor zijn een tweetal stelposten opgenomen in deze begroting vanaf 2028. Deze kortingen zijn gebaseerd op:
-Het sturen op trajectduur van jeugdhulptrajecten € 223.000
-De invoering van een eigen bijdrage in de jeugdzorg € 829.000
Stelpost Wmo huishoudelijke hulp
In het coalitieakkoord van kabinet Jetten is een maatregel opgenomen waarbij de huishoudelijke hulp als maatwerkvoorziening met ingang van 1 januari 2029 wordt geschrapt. Hiervoor is een uitname uit het gemeentefonds gedaan in de meicirculaire 2026. Voor de inwoners die niet in staat zijn de huishoudelijke hulp zelf te regelen blijft deze taak bij de gemeente. Het is nog onduidelijk hoe dit vangnet eruit komt te zien en wie hier gebruik van kan maken. Als gevolg hiervan is het nog niet inzichtelijk wat de daadwerkelijke financiële gevolgen zijn van dit nieuwe beleid. In deze begroting is daarom de volgende stelpost opgenomen:
Jaarschijf 2029: € 3.439.000
Jaarschijf 2030: € 3.620.000
Dit is conform het begrotingsadvies 2027 van de VNG.
Eigen bijdrage Wmo
Het kabinet is van plan om een inkomensafhankelijke bijdrage in te voeren voor een aantal voorzieningen binnen de Wmo, namelijk de voorzieningen waar nu het abonnementstarief voor geldt. Het Rijk verwacht dat de invoering van de inkomensafhankelijke eigen bijdrage de druk op het gebruik van Wmo-voorzieningen verlaagt. Het kabinet heeft besloten als ingangsdatum 1 januari 2028 te hanteren. Voor de verwachte inkomsten is vanaf 2028 een structurele inkomst van € 750.000 begroot.
Raming BTW compensatiefonds
In deze begroting is € 640.000 structureel opgenomen voor de ruimte onder het plafond van het BTW compensatiefonds.
Meerjarige incidentele baten en lasten per programma
Terug naar navigatie - - Meerjarige incidentele baten en lasten per programmaMeerjarige incidentele baten en lasten per programma
Terug naar navigatie - Meerjarige incidentele baten en lasten per programma - Meerjarige incidentele baten en lasten per programmaOmschrijving |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|||||
Bedragen x € 1 |
lasten |
baten |
lasten |
baten |
lasten |
baten |
lasten |
baten |
|
Programma 2 Ruimtelijke ontwikkeling en wonen |
|||||||||
Product 830 grondexploitaties |
|||||||||
Mutaties stortingen en onttrekkingen in reserves i.v.m. grondexploitaties |
111.600 |
111.600 |
111.600 |
111.600 |
Alle baten en lasten op de grondexploitaties worden als incidenteel gezien. Dit betreffen mutaties in de reserves en voorzieningen die bedoeld zijn voor de grondexploitaties. Daarnaast zijn alle begrote inkomsten en uitgaven m.b.t. de grondexploitties opgenomen. Per saldo geven de grondexploitties geen incidenteel resultaat. |
||||
Mutaties baten en lasten grondexploitaties excl mutaties reserves en voorzieningen |
748.100 |
5.706.400 |
2.991.700 |
11.769.100 |
6.771.900 |
8.545.100 |
6.771.900 |
8.545.100 |
|
Mutaties balanspost voorraden/onderhanden werk |
5.343.500 |
273.600 |
8.889.000 |
1.884.800 |
1.884.800 |
||||
Programma 3 Ontwikkeling en beheer openbare ruimte en gemeentelijke eigendommen |
|||||||||
Afwaardering theater Hanzehof |
2.229.000 |
2.229.000 |
Op 23 juni 2025 heeft de raad besloten de financiele effecten van fase 2 project Hanzehuis te verwerken in de voorjaarsnota 2025. Onderdeel hiervan is een afwaardering van de boekwaarde van het huidige theater. Dekking hiervoor betreft een reserve. |
||||||
Ontruimingskosten de Kaardebol |
125.000 |
Het college heeft een besluit genomen De Kaardebol te bestemmen als schoollocatie. In het kader daarvan is er een incidenteel budget nodig voor ontruimingskosten van de huidige locatie. |
|||||||
Begrote onttrekkingen aan de egalisatiereserve lokaal huisvestingsbeleid onderwijs |
897.200 |
1.091.500 |
1.160.100 |
902.200 |
Jaarlijks worden de inkomsten en uitgaven van onderwijs verrekend met de egalisatiereserve onderwijshuisvesting. |
||||
Programma 6 Ondersteuning en zorg |
|||||||||
Bestemming POK gelden (Programmatische Ondersteuning Gemeenten) |
249.700 |
Middelen voor de verbetering van de dienstverlening aan mensen in kwetsbare posities. Deze middelen worden ontvangen van het Rijk tot en met 2027. |
|||||||
Programma 7: Algemene dekkingsmiddelen en Bedrijfsvoering |
|||||||||
Interne beheersing op orde |
650.000 |
650.000 |
Voor het project interne beheersing op orde is voor 2027 incidenteel € 650.000 opgenomen. Deze middelen worden gebruikt voor het uitvoeren van een analyse uit te laten voeren naar de interne beheersing en het op orde krijgen hiervan. Dit project is gestart in 2026 en loopt door in 2027. |
||||||
Incidentele inzet algemene reserve |
3.450.200 |
Dit betreft een incidentele onttrekking aan de algemene reserve t.b.v. het sluitend krijgen van de begroting jaarschijf 2027. |
|||||||
Overige kleinere incidentele baten en lasten |
|||||||||
Overige incidentele baten en lasten binnen de programma's van deze begroting < € 100.000 |
50.000 |
113.100 |
17.700 |
Diverse kleinere incidentele baten en lasten binnen de programma's. Dit betreft o.a. middelen voor ontwikkelingsperspectief Stedendriehoek. Dit eindigt in 2027. Daarnaast ook de jaarlijkse onttrekking aan diverse kleinere reserves. Dit betreft de volgende reserves: reserve betaalbare woningen en de reserve bedrijfsvoering. Dit zijn geen onttrekkingen voor kapitaallasten en daarom incidenteel. |
|||||
9.395.300 |
13.431.100 |
11.880.700 |
12.989.900 |
8.656.700 |
9.816.800 |
8.656.700 |
9.558.900 |
||
Saldo baten en lasten |
-4.035.800 |
-1.109.200 |
-1.160.100 |
-902.200 |
|||||
Structurele onttrekkingen en toevoegingen aan de reserves 2027-2028
Terug naar navigatie - - Structurele onttrekkingen en toevoegingen aan de reserves 2027-2028Structurele onttrekkingen en toevoegingen aan de reserves 2027-2028
Terug naar navigatie - Structurele onttrekkingen en toevoegingen aan de reserves 2027-2028 - Structurele onttrekkingen en toevoegingen aan de reserves 2027-2028Overzicht van structurele onttrekkingen en toevoegingen aan de reserves |
Bedragen x € 1.000 |
|||||||
2027 |
2027 |
2028 |
2028 |
|||||
(bedragen * € 1.000) |
Toevoegingen aan reserves |
Onttrekkingen aan reserves |
Toevoegingen aan reserves |
Onttrekkingen aan reserves |
||||
Totaal |
Waarvan structureel |
Totaal |
Waarvan structureel |
Totaal |
Waarvan structureel |
Totaal |
Waarvan structureel |
|
Algemene reserves |
||||||||
9802001 Algemene reserve |
0 |
0 |
-3.450 |
0 |
0 |
0 |
-3.442 |
0 |
Totaal algemene reserve |
0 |
0 |
-3.450 |
0 |
0 |
0 |
-3.442 |
0 |
Bestemmingsreserves tbv dekking kapitaallasten |
||||||||
9803007 Reserve kantoorautomatisering |
471 |
471 |
-272 |
-272 |
471 |
471 |
-248 |
-248 |
9803029 Reserve kapitaallasten civiele kunstwerken |
435 |
435 |
-150 |
-150 |
435 |
435 |
-188 |
-188 |
9803033 Reserve vervanging bedrijfsmiddelen |
223 |
223 |
-598 |
-598 |
223 |
223 |
-642 |
-642 |
9803049 Reserve vervanging inventaris |
37 |
37 |
-14 |
-14 |
37 |
37 |
-14 |
-14 |
9803056 Reserve mobiliteit |
500 |
500 |
-573 |
-573 |
500 |
500 |
-599 |
-599 |
9803061 Reserve investering vastgoed |
127 |
127 |
-149 |
-149 |
127 |
127 |
-148 |
-148 |
9803073 Vervanging sportaccomodaties |
0 |
0 |
-136 |
-136 |
0 |
0 |
-135 |
-135 |
9803078 Reserve duurz.voorzien.Hof van Heeckeren |
67 |
67 |
-134 |
-134 |
67 |
67 |
-134 |
-134 |
9803086 Reserve dekking kapitaallasten Kaardebol |
0 |
0 |
-6 |
-6 |
0 |
0 |
-6 |
-6 |
9803094 Reserve ontsluitingsweg Revelhorst |
0 |
0 |
-7 |
-7 |
0 |
0 |
-7 |
-7 |
9803116 Reserve kap.last Packagedeal |
0 |
0 |
-6 |
-6 |
0 |
0 |
-6 |
-6 |
9803141 Reserve renovatie Bourgonjetoren |
0 |
0 |
-24 |
-24 |
0 |
0 |
-24 |
-24 |
9803165 Reserve inrichting vergaderzalen oude stadhuis |
0 |
0 |
-181 |
-181 |
0 |
0 |
-195 |
-195 |
Totaal bestemmingsreserves tbv dekking kapitaallasten |
1.860 |
1.860 |
-2.250 |
-2.250 |
1.860 |
1.860 |
-2.346 |
-2.346 |
Bestemmingsreserves tbv egalisatie |
||||||||
9803019 Reserve lokaal huisv.beleid onderwijs |
395 |
395 |
-897 |
0 |
595 |
595 |
-1.092 |
0 |
9803093 Egalisatiereserve archeologie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Totaal bestemmingsreserves tbv egalisatie |
395 |
395 |
-897 |
0 |
595 |
595 |
-1.092 |
0 |
Reserves grondbedrijf |
||||||||
9803005 Reserve afgesloten complexen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803006 Reserve bovenwijkse voorzieningen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803011 Reserve GZ exploitatieresultaten |
0 |
0 |
-113 |
-1 |
0 |
0 |
-113 |
-1 |
9803025 Reserve strategische aankopen |
0 |
0 |
-134 |
-134 |
0 |
0 |
-133 |
-133 |
Totaal reserves grondbedrijf |
0 |
0 |
-247 |
-135 |
0 |
0 |
-246 |
-134 |
2027 |
2027 |
2028 |
2028 |
|||||
(bedragen * € 1.000) |
Toevoegingen aan reserves |
Onttrekkingen aan reserves |
Toevoegingen aan reserves |
Onttrekkingen aan reserves |
||||
Totaal |
Waarvan structureel |
Totaal |
Waarvan structureel |
Totaal |
Waarvan structureel |
Totaal |
Waarvan structureel |
|
Overige bestemmingsreserves |
||||||||
9803010 Reserve risico-inventarisatiefonds |
12 |
12 |
0 |
0 |
12 |
12 |
0 |
0 |
9803015 Reserve herwaardering aandelen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803023 Reserve BWS-rente kasmiddelen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803063 Reserve onderhoud monumentale bomen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803064 Reserve voor de sport |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803074 Reserve voor de cultuur |
20 |
20 |
0 |
0 |
20 |
20 |
0 |
0 |
9803076 Reserve Rivier in de Stad |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803084 Reserve bedrijfsvoering |
0 |
0 |
-94 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803089 Reserve onderhoud zwembad |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803091 Reserve snelfietsroute Zutphen-Deventer |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803095 Reserve Energie-neutrale maatregelen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803097 Reserve jongerenhuisvesting |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803101 Reserve toegang soc. Domein |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803104 Reserve Krachtig Zutphen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803108 Reserve doorontwikkeling organisatie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803109 Reserve inclusie en diversiteit |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803110 Reserve transitievisie en duurzaamheid |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803111 Reserve invoering omgevingswet |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803117 Reserve coronaeffecten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803119 Reserve bestemmingsplan noordrand De Hoven |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803120 Reserve transformatie sociaal domein |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803121 Reserve onderhoud Hanzehof |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803122 Reserve betaalbare woningen |
0 |
0 |
-19 |
0 |
0 |
0 |
-18 |
0 |
9803123 Reserve armoedebestrijding |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803124 Reserve innovatiebudget Werktmee |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803125 Reserve nieuwe wet inburgering |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803133 Reserve verkabeling hoogspanningsleidingen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803135 Reserve DUVO middelen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803139 Reserve energiecrisis |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803140 Reserve buurthuis De Hoven |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803143 Reserve inwoner in beeld |
0 |
0 |
-8 |
-8 |
0 |
0 |
-8 |
-8 |
9803144 Reserve opbrengst verkoopportefeuille |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803145 Reserve openbaar toilet |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803147 Reserve wet open overheid |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803150 Reserve ondersteuning woningisolatie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803151 Reserve panden broedplaatsenbeleid |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803159 Reserve accommodatiebeleid |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803163 Reserve afwaardering Hanzehof |
0 |
0 |
-2.230 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803164 Reserve uibreiding Revelhorst |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803166 Reserve interne beheersing op orde |
0 |
0 |
-650 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803167 Reserve vergroenen binnenstad |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803168 Reserve natuur en milieueducatie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803169 Reserve nota grondbeleid |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803170 Reserve doorstroompunt |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Totaal overige Bestemmingsreserves |
32 |
32 |
-3.001 |
-8 |
32 |
32 |
-26 |
-8 |
Totaal reserves |
2.287 |
2.287 |
-9.845 |
-2.393 |
2.487 |
2.487 |
-7.152 |
-2.488 |
Structurele onttrekkingen en toevoegingen aan reserves 2029-2030
Terug naar navigatie - - Structurele onttrekkingen en toevoegingen aan reserves 2029-2030Structurele onttrekkingen en toevoegingen aan reserves 2029-2030
Terug naar navigatie - Structurele onttrekkingen en toevoegingen aan reserves 2029-2030 - Structurele onttrekkingen en toevoegingen aan reserves 2029-2030Overzicht van structurele onttrekkingen en toevoegingen aan de reserves |
Bedragen x € 1.000 |
|||||||
2029 |
2029 |
2030 |
2030 |
|||||
(bedragen * € 1.000) |
Toevoegingen aan reserves |
Onttrekkingen aan reserves |
Toevoegingen aan reserves |
Onttrekkingen aan reserves |
||||
Totaal |
Waarvan structureel |
Totaal |
Waarvan structureel |
Totaal |
Waarvan structureel |
Totaal |
Waarvan structureel |
|
Algemene reserves |
||||||||
9802001 Algemene reserve |
0 |
0 |
-76 |
0 |
4.542 |
0 |
0 |
0 |
Totaal algemene reserve |
0 |
0 |
-76 |
0 |
4.542 |
0 |
0 |
0 |
Bestemmingsreserves tbv dekking kapitaallasten |
||||||||
9803007 Reserve kantoorautomatisering |
471 |
471 |
-82 |
-82 |
471 |
471 |
-65 |
-65 |
9803029 Reserve kapitaallasten bruggen |
435 |
435 |
-187 |
-187 |
435 |
435 |
-185 |
-185 |
9803033 Reserve verv.bedr.midd.Stadsbeheer |
223 |
223 |
-645 |
-645 |
223 |
223 |
-587 |
-587 |
9803049 Reserve vervanging inventaris |
37 |
37 |
-14 |
-14 |
37 |
37 |
-13 |
-13 |
9803056 Reserve mobiliteit |
500 |
500 |
-593 |
-593 |
500 |
500 |
-649 |
-649 |
9803061 Reserve investering vastgoed |
127 |
127 |
-146 |
-146 |
127 |
127 |
-145 |
-145 |
9803073 Vervanging sportaccomodaties |
0 |
0 |
-133 |
-133 |
0 |
0 |
-132 |
-132 |
9803078 Reserve duurz.voorzien.Hof van Heeckeren |
67 |
67 |
-134 |
-134 |
67 |
67 |
-134 |
-134 |
9803086 Reserve dekking kapitaallasten Kaardebol |
0 |
0 |
-6 |
-6 |
0 |
0 |
-6 |
-6 |
9803094 Reserve ontsluitingsweg Revelhorst |
0 |
0 |
-7 |
-7 |
0 |
0 |
-7 |
-7 |
9803116 Reserve kap.last Packagedeal |
0 |
0 |
-6 |
-6 |
0 |
0 |
-6 |
-6 |
9803141 Reserve renovatie Bourgonjetoren |
0 |
0 |
-23 |
-23 |
0 |
0 |
-23 |
-23 |
9803165 Reserve inrichting vergaderzalen oude stadhuis |
0 |
0 |
-193 |
-193 |
0 |
0 |
-190 |
-190 |
Totaal bestemmingsreserves tbv dekking kapitaallasten |
1.860 |
1.860 |
-2.169 |
-2.169 |
1.860 |
1.860 |
-2.142 |
-2.142 |
Bestemmingsreserves tbv egalisatie |
||||||||
9803019 Reserve lokaal huisv.beleid onderwijs |
596 |
596 |
-1.160 |
0 |
595 |
595 |
-902 |
0 |
9803093 Egalisatiereserve archeologie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Totaal bestemmingsreserves tbv egalisatie |
596 |
596 |
-1.160 |
0 |
595 |
595 |
-902 |
0 |
Reserves grondbedrijf |
||||||||
9803005 Reserve afgesloten complexen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803006 Reserve bovenwijkse voorzieningen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803011 Reserve GZ exploitatieresultaten |
0 |
0 |
-113 |
-1 |
0 |
0 |
-113 |
-1 |
9803025 Reserve strategische aankopen |
0 |
0 |
-133 |
-133 |
0 |
0 |
-133 |
-133 |
Totaal reserves grondbedrijf |
0 |
0 |
-246 |
-134 |
0 |
0 |
-246 |
-134 |
2029 |
2029 |
2030 |
2030 |
|||||
(bedragen * € 1.000) |
Toevoegingen aan reserves |
Onttrekkingen aan reserves |
Toevoegingen aan reserves |
Onttrekkingen aan reserves |
||||
Totaal |
Waarvan structureel |
Totaal |
Waarvan structureel |
Totaal |
Waarvan structureel |
Totaal |
Waarvan structureel |
|
Overige bestemmingsreserves |
||||||||
9803010 Reserve risico-inventarisatiefonds |
12 |
12 |
0 |
0 |
12 |
12 |
0 |
0 |
9803015 Reserve herwaardering aandelen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803023 Reserve BWS-rente kasmiddelen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803063 Reserve onderhoud monumentale bomen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803064 Reserve voor de sport |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803074 Reserve voor de cultuur |
20 |
20 |
0 |
0 |
20 |
20 |
0 |
0 |
9803076 Reserve Rivier in de Stad |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803084 Reserve bedrijfsvoering |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803089 Reserve onderhoud zwembad |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803091 Reserve snelfietsroute Zutphen-Deventer |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803095 Reserve Energie-neutrale maatregelen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803097 Reserve jongerenhuisvesting |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803097 Reserve jongerenhuisvesting |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803104 Reserve Krachtig Zutphen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803108 Reserve doorontwikkeling organisatie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803109 Reserve inclusie en diversiteit |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803110 Reserve transitievisie en duurzaamheid |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803111 Reserve invoering omgevingswet |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803117 Reserve coronaeffecten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803119 Reserve bestemmingsplan noordrand De Hoven |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803120 Reserve transformatie sociaal domein |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803121 Reserve onderhoud Hanzehof |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803122 Reserve betaalbare woningen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803123 Reserve armoedebestrijding |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803124 Reserve innovatiebudget Werktmee |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803125 Reserve nieuwe wet inburgering |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803133 Reserve verkabeling hoogspanningsleidingen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803135 Reserve DUVO middelen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803139 Reserve energiecrisis |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803140 Reserve buurthuis De Hoven |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803143 Reserve inwoner in beeld |
0 |
0 |
-8 |
-8 |
0 |
0 |
-8 |
-8 |
9803144 Reserve opbrengst verkoopportefeuille |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803145 Reserve openbaar toilet |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803147 Reserve wet open overheid |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803150 Reserve ondersteuning woningisolatie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803151 Reserve panden broedplaatsenbeleid |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803159 Reserve accommodatiebeleid |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803163 Reserve afwaardering Hanzehof |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803164 Reserve uibreiding Revelhorst |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803166 Reserve interne beheersing op orde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803167 Reserve vergroenen binnenstad |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803168 Reserve natuur en milieueducatie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803169 Reserve nota grondbeleid |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9803170 Reserve doorstroompunt |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Totaal overige Bestemmingsreserves |
32 |
32 |
-8 |
-8 |
32 |
32 |
-8 |
-8 |
Totaal reserves |
2.488 |
2.488 |
-3.659 |
-2.311 |
7.029 |
2.487 |
-3.298 |
-2.284 |
Meerjarenbegroting 2027 - 2030
Terug naar navigatie - - Meerjarenbegroting 2027 - 2030Overzicht meerjarenbegroting
Terug naar navigatie - Meerjarenbegroting 2027 - 2030 - Overzicht meerjarenbegrotingOverzicht meerjarenbegroting |
|||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Prognose baten en lasten |
Realisatie |
Begroting |
Begroting |
Begroting |
Begroting |
Begroting |
|||
2025 |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
||||
Baten en lasten |
|||||||||
Baten en lasten |
|||||||||
Lasten exclusief mutaties reserves |
235.565 |
231.855 |
240.490 |
244.322 |
239.476 |
242.295 |
|||
Baten exclusief mutaties reserves |
243.124 |
227.320 |
232.934 |
239.659 |
238.305 |
246.027 |
|||
Saldo van baten en lasten |
7.559 |
-4.535 |
-7.556 |
-4.663 |
-1.171 |
3.732 |
|||
Toevoegingen aan reserves |
13.919 |
4.631 |
2.288 |
2.488 |
2.488 |
2.488 |
|||
Onttrekkingen aan reserves |
16.361 |
9.173 |
9.844 |
3.710 |
3.583 |
3.298 |
|||
Mutatie reserves |
2.442 |
4.542 |
7.556 |
1.222 |
1.095 |
810 |
|||
Geraamd resultaat |
10.001 |
7 |
0 |
-3.441 |
-76 |
4.542 |
|||
Incidentele baten en lasten |
|||||||||
Incidentele lasten (exclusief reserve stortingen) |
7.438 |
3.523 |
9.395 |
11.881 |
8.657 |
8.657 |
|||
Incidentele baten (exclusief reerve onttrekkingen) |
13.664 |
627 |
5.980 |
11.769 |
8.545 |
8.545 |
|||
Incidenteel saldo van baten en lasten |
6.226 |
-2.896 |
-3.415 |
-112 |
-112 |
-112 |
|||
Incidentele toevoegingen aan de reserves |
9.706 |
2.229 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|||
Incidentele onttrekkingen aan de reserves |
5.117 |
5.999 |
7.451 |
1.221 |
1.272 |
1.014 |
|||
Saldo van incidentele baten en lasten |
|||||||||
Incidentele mutatie reserves |
-4.589 |
3.770 |
7.451 |
1.221 |
1.272 |
1.014 |
|||
Incidenteel resultaat |
1.637 |
874 |
4.036 |
1.109 |
1.160 |
902 |
|||
Structureel resultaat |
8.364 |
-867 |
-4.036 |
-4.550 |
-1.236 |
3.640 |
|||
Meerjarige ontwikkelingen reserves en voorzieningen
Terug naar navigatie - - Meerjarige ontwikkelingen reserves en voorzieningenMeerjarige ontwikkelingen reserves en voorzieningen
Terug naar navigatie - Meerjarige ontwikkelingen reserves en voorzieningen - Meerjarige ontwikkelingen reserves en voorzieningenIn onderstaand overzicht worden de meerjarige ontwikkelingen van de reserves en voorzieningen weergegeven.
Meerjarig beeld reserves |
||||||||||||||||
Bedragen x € 1.000 |
saldo begin 2026 |
vermeer-deringen 2026 |
vermin-deringen 2026 |
saldo begin 2027 |
vermeer-deringen 2027 |
vermin-deringen 2027 |
saldo begin 2028 |
vermeer-deringen 2028 |
vermin-deringen 2028 |
saldo begin 2029 |
vermeer-deringen 2029 |
vermin-deringen 2029 |
saldo begin 2030 |
vermeer-deringen 2030 |
vermin-deringen 2030 |
Saldo eind 2030 |
A. Algemene reserves |
32.061 |
10.001 |
12.266 |
29.796 |
7 |
0 |
29.803 |
0 |
3.450 |
26.353 |
0 |
3.442 |
22.911 |
0 |
76 |
22.835 |
B. Reserves dekking kapitaallasten |
6.554 |
5.611 |
3.941 |
8.224 |
1.861 |
2.250 |
7.835 |
1.861 |
2.345 |
7.351 |
1.861 |
2.169 |
7.043 |
1.861 |
2.142 |
6.762 |
C. Egalisatiereserves |
7.080 |
395 |
723 |
6.752 |
395 |
897 |
6.250 |
595 |
1.092 |
5.753 |
596 |
1.160 |
5.189 |
595 |
902 |
4.882 |
D. Reserves grondbedrijf |
9.984 |
0 |
290 |
9.694 |
0 |
247 |
9.447 |
0 |
246 |
9.201 |
0 |
246 |
8.955 |
0 |
246 |
8.709 |
F. Overige bestemmingsreserves |
21.434 |
5.680 |
7.268 |
19.846 |
32 |
3.000 |
16.878 |
32 |
25 |
16.885 |
32 |
8 |
16.909 |
32 |
8 |
16.933 |
Resultaat |
10.001 |
-9.994 |
0 |
7 |
0 |
3.457 |
-3.450 |
3.450 |
3.442 |
-3.442 |
3.442 |
76 |
-76 |
4.618 |
0 |
4.542 |
Totaal reserves |
87.114 |
11.693 |
24.488 |
74.319 |
2.295 |
9.851 |
66.763 |
5.938 |
10.600 |
62.101 |
5.931 |
7.101 |
60.931 |
7.106 |
3.374 |
64.663 |
Meerjarig beeld voorzieningen |
||||||||||||||||
Bedragen x € 1.000 |
saldo begin 2026 |
vermeer-deringen 2026 |
vermin-deringen 2026 |
saldo begin 2027 |
vermeer-deringen 2027 |
vermin-deringen 2027 |
saldo begin 2028 |
vermeer-deringen 2028 |
vermin-deringen 2028 |
saldo begin 2029 |
vermeer-deringen 2029 |
vermin-deringen 2029 |
saldo begin 2030 |
vermeer-deringen 2030 |
vermin-deringen 2030 |
Saldo eind 2030 |
A. Verplichtingen verliezen, risico's |
8.379 |
441 |
514 |
8.306 |
444 |
517 |
8.233 |
444 |
517 |
8.160 |
444 |
517 |
8.087 |
444 |
517 |
8.014 |
B. Voorzieningen van derden verkregen middelen |
7.252 |
967 |
4.176 |
4.043 |
87 |
123 |
4.007 |
150 |
187 |
3.970 |
308 |
344 |
3.934 |
286 |
322 |
3.898 |
C. Onderhoudsvoorzieningen |
1.443 |
780 |
780 |
1.443 |
956 |
956 |
1.443 |
956 |
956 |
1.443 |
956 |
956 |
1.443 |
956 |
956 |
1.443 |
C. Grondbedrijf |
5.610 |
0 |
0 |
5.610 |
0 |
0 |
5.610 |
0 |
0 |
5.610 |
0 |
0 |
5.610 |
0 |
0 |
5.610 |
Totaal voorzieningen |
22.684 |
2.188 |
5.470 |
19.402 |
1.487 |
1.596 |
19.293 |
1.550 |
1.660 |
19.183 |
1.708 |
1.817 |
19.074 |
1.686 |
1.795 |
18.965 |
Investeringsplan
Terug naar navigatie - - InvesteringsplanInvesteringplan 2027-2030
Terug naar navigatie - Investeringsplan - Investeringplan 2027-2030In onderstaand overzicht worden de nieuwe investeringen weergegeven met de daarbij behorende kapitaallasten. Dit zijn investeringen die zijn opgenomen in de voorjaarsnota of die voorkomen uit een meerjarig investeringsplan. Reeds door de raad vastgestelde kredieten zijn niet opgenomen in dit overzicht.
Investeringplan 2027-2030 |
Investering |
|||
|---|---|---|---|---|
Bedragen x € 1 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
Gemeentelijk waterketenplan |
||||
- mechanische ventilatie |
149.400 |
163.600 |
124.600 |
192.000 |
- riool- en bouwkundige voorzieningen |
600.000 |
250.000 |
4.150.000 |
250.000 |
Meerjarig investeringsplan openbare verlichting 2015 - 2031 |
390.000 |
1.006.000 |
||
Meerjarenonderhoudsplan bruggen |
400.000 |
|||
Meerjarig investeringsplan sport |
438.400 |
356.300 |
539.000 |
137.800 |
Terreinen |
80.000 |
|||
Auto's en vrachtauto's |
189.000 |
201.000 |
160.500 |
45.000 |
Machines |
465.000 |
75.000 |
||
Tractoren |
60.000 |
|||
Totaal |
2.711.800 |
1.105.900 |
5.980.100 |
624.800 |
Investeringplan 2027-2030 |
Kapitaallasten |
|||
Bedragen x € 1 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
Gemeentelijk waterketenplan |
||||
- mechanische ventilatie |
149.400 |
163.600 |
124.600 |
192.000 |
- riool- en bouwkundige voorzieningen |
600.000 |
250.000 |
4.150.000 |
250.000 |
Meerjarig investeringsplan openbare verlichting 2015 - 2031 |
14.900 |
14.800 |
53.100 |
|
Meerjarenonderhoudsplan bruggen |
45.300 |
44.800 |
44.200 |
|
Meerjarig investeringsplan sport |
12.700 |
30.100 |
83.400 |
94.200 |
Terreinen |
4.000 |
5.000 |
5.000 |
4.900 |
Auto's en vrachtauto's |
23.600 |
49.600 |
71.700 |
78.500 |
Machines |
66.400 |
77.500 |
77.500 |
76.500 |
Tractoren |
5.000 |
5.700 |
5.700 |
|
Totaal |
856.100 |
641.000 |
4.577.500 |
799.100 |
Subsidies
Terug naar navigatie - - SubsidiesSubsidies
Terug naar navigatie - Subsidies - SubsidiesVoor actuele subsidie(s), verwijzen we naar onze website subsidieregister.
Overzicht producten per programma
Terug naar navigatie - - Overzicht producten per programmaOverzicht per product Samenwerken en bestuur
Terug naar navigatie - Overzicht producten per programma - Overzicht per product Samenwerken en bestuur Bedragen x €1.000Exploitatie |
Realisatie 2025 |
Begroting 2026 (Primitief) |
Begroting 2027 |
Begroting 2028 |
Begroting 2029 |
Begroting 2030 |
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lasten |
|||||||
Samenwerken en bestuur |
|||||||
Bestuur |
4.527 |
4.008 |
4.332 |
4.332 |
4.327 |
4.327 |
|
Burgerzaken |
2.171 |
2.182 |
2.330 |
2.032 |
2.032 |
2.031 |
|
Totaal Samenwerken en bestuur |
6.699 |
6.190 |
6.662 |
6.364 |
6.359 |
6.359 |
|
Totaal Lasten |
6.699 |
6.190 |
6.662 |
6.364 |
6.359 |
6.359 |
|
Baten |
|||||||
Samenwerken en bestuur |
|||||||
Bestuur |
-119 |
-16 |
-16 |
-16 |
-16 |
-16 |
|
Burgerzaken |
-1.141 |
-1.109 |
-1.211 |
-1.211 |
-1.211 |
-1.211 |
|
Totaal Samenwerken en bestuur |
-1.260 |
-1.124 |
-1.227 |
-1.227 |
-1.227 |
-1.227 |
|
Totaal Baten |
-1.260 |
-1.124 |
-1.227 |
-1.227 |
-1.227 |
-1.227 |
|
Gerealiseerd saldo van baten en lasten |
5.439 |
5.066 |
5.435 |
5.137 |
5.132 |
5.131 |
|
Onttrekkingen |
|||||||
Samenwerken en bestuur |
|||||||
Bestuur |
-88 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Burgerzaken |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Totaal Samenwerken en bestuur |
-88 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Totaal Onttrekkingen |
-88 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Mutaties reserves |
-88 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Gerealiseerd resultaat |
5.351 |
5.066 |
5.435 |
5.137 |
5.132 |
5.131 |
|
Overzicht per product Ruimtelijke ontwikkeling en wonen
Terug naar navigatie - Overzicht producten per programma - Overzicht per product Ruimtelijke ontwikkeling en wonen Bedragen x €1.000Exploitatie |
Realisatie 2025 |
Begroting 2026 (Primitief) |
Begroting 2027 |
Begroting 2028 |
Begroting 2029 |
Begroting 2030 |
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lasten |
|||||||
Ruimtelijke ontwikkeling en wonen |
|||||||
Mobiliteit |
1.573 |
1.277 |
1.313 |
1.306 |
1.304 |
1.299 |
|
Ruimtelijke ontwikkeling |
2.344 |
2.000 |
1.799 |
1.747 |
1.746 |
1.746 |
|
Wonen |
2.996 |
3.214 |
3.074 |
3.125 |
3.141 |
3.141 |
|
Grondzaken |
10.041 |
6.554 |
6.092 |
11.881 |
8.657 |
8.657 |
|
Totaal Ruimtelijke ontwikkeling en wonen |
16.954 |
13.044 |
12.278 |
18.059 |
14.848 |
14.842 |
|
Totaal Lasten |
16.954 |
13.044 |
12.278 |
18.059 |
14.848 |
14.842 |
|
Baten |
|||||||
Ruimtelijke ontwikkeling en wonen |
|||||||
Mobiliteit |
-3.262 |
-3.198 |
-3.277 |
-3.277 |
-3.277 |
-3.277 |
|
Ruimtelijke ontwikkeling |
-683 |
-346 |
-347 |
-347 |
-347 |
-347 |
|
Wonen |
-1.241 |
-1.633 |
-1.635 |
-1.635 |
-1.635 |
-1.635 |
|
Grondzaken |
-12.836 |
-6.443 |
-5.980 |
-11.769 |
-8.545 |
-8.545 |
|
Totaal Ruimtelijke ontwikkeling en wonen |
-18.022 |
-11.620 |
-11.240 |
-17.029 |
-13.805 |
-13.805 |
|
Totaal Baten |
-18.022 |
-11.620 |
-11.240 |
-17.029 |
-13.805 |
-13.805 |
|
Gerealiseerd saldo van baten en lasten |
-1.067 |
1.424 |
1.038 |
1.030 |
1.043 |
1.037 |
|
Stortingen |
|||||||
Ruimtelijke ontwikkeling en wonen |
|||||||
Mobiliteit |
500 |
500 |
500 |
500 |
500 |
500 |
|
Wonen |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
|
Grondzaken |
3.041 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Totaal Ruimtelijke ontwikkeling en wonen |
3.542 |
502 |
502 |
502 |
502 |
502 |
|
Totaal Stortingen |
3.542 |
502 |
502 |
502 |
502 |
502 |
|
Onttrekkingen |
|||||||
Ruimtelijke ontwikkeling en wonen |
|||||||
Mobiliteit |
-6 |
-6 |
-6 |
0 |
0 |
0 |
|
Ruimtelijke ontwikkeling |
-103 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Wonen |
-21 |
-15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Grondzaken |
-246 |
-111 |
-112 |
-112 |
-112 |
-115 |
|
Totaal Ruimtelijke ontwikkeling en wonen |
-375 |
-132 |
-118 |
-112 |
-112 |
-115 |
|
Totaal Onttrekkingen |
-375 |
-132 |
-118 |
-112 |
-112 |
-115 |
|
Mutaties reserves |
3.167 |
370 |
384 |
390 |
390 |
387 |
|
Gerealiseerd resultaat |
2.100 |
1.794 |
1.422 |
1.420 |
1.433 |
1.424 |
|
Overzicht per product Ontwikkeling en beheer openbare ruimte en gemeentelijke eigendommen
Terug naar navigatie - Overzicht producten per programma - Overzicht per product Ontwikkeling en beheer openbare ruimte en gemeentelijke eigendommen Bedragen x €1.000Exploitatie |
Realisatie 2025 |
Begroting 2026 (Primitief) |
Begroting 2027 |
Begroting 2028 |
Begroting 2029 |
Begroting 2030 |
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lasten |
|||||||
Ontwikk.beheer openb. ruimtegem.eigend |
|||||||
Wegen |
6.565 |
7.970 |
7.958 |
8.197 |
8.186 |
8.215 |
|
havens en kaden |
454 |
1.073 |
256 |
255 |
254 |
253 |
|
Gemeentelijke panden en gronden |
5.559 |
3.728 |
5.762 |
3.636 |
3.886 |
5.171 |
|
Onderwijshuisvesting |
5.543 |
5.085 |
5.526 |
5.762 |
5.776 |
5.548 |
|
Sportaccomodaties |
2.468 |
2.638 |
2.876 |
2.857 |
2.896 |
2.870 |
|
Openbaar groen en (openlucht) recreatie |
4.663 |
4.725 |
5.110 |
5.123 |
5.123 |
5.102 |
|
Grondstoffen |
6.796 |
6.626 |
6.788 |
6.788 |
6.788 |
6.788 |
|
Riolering |
7.009 |
6.803 |
3.616 |
3.719 |
3.918 |
3.895 |
|
Gedenkparken |
616 |
641 |
654 |
655 |
655 |
652 |
|
Totaal Ontwikk.beheer openb. ruimtegem.eigend |
39.672 |
39.288 |
38.545 |
36.991 |
37.481 |
38.493 |
|
Totaal Lasten |
39.672 |
39.288 |
38.545 |
36.991 |
37.481 |
38.493 |
|
Baten |
|||||||
Ontwikk.beheer openb. ruimtegem.eigend |
|||||||
Wegen |
-610 |
-280 |
-287 |
-287 |
-287 |
-287 |
|
havens en kaden |
-27 |
-14 |
-14 |
-14 |
-14 |
-14 |
|
Gemeentelijke panden en gronden |
-3.325 |
-2.834 |
-2.627 |
-2.627 |
-2.627 |
-3.773 |
|
Onderwijshuisvesting |
-411 |
-382 |
-403 |
-403 |
-403 |
-440 |
|
Sportaccomodaties |
-1.917 |
-2.107 |
-2.160 |
-2.160 |
-2.160 |
-2.160 |
|
Openbaar groen en (openlucht) recreatie |
-49 |
-14 |
-14 |
-14 |
-14 |
-14 |
|
Grondstoffen |
-7.812 |
-7.710 |
-7.968 |
-7.969 |
-7.967 |
-7.967 |
|
Riolering |
-7.514 |
-7.394 |
-4.262 |
-4.414 |
-4.663 |
-4.618 |
|
Gedenkparken |
-297 |
-407 |
-417 |
-417 |
-417 |
-417 |
|
Totaal Ontwikk.beheer openb. ruimtegem.eigend |
-21.963 |
-21.141 |
-18.151 |
-18.304 |
-18.551 |
-19.690 |
|
Totaal Baten |
-21.963 |
-21.141 |
-18.151 |
-18.304 |
-18.551 |
-19.690 |
|
Gerealiseerd saldo van baten en lasten |
17.709 |
18.147 |
20.395 |
18.687 |
18.931 |
18.804 |
|
Stortingen |
|||||||
Ontwikk.beheer openb. ruimtegem.eigend |
|||||||
Wegen |
565 |
565 |
565 |
565 |
565 |
565 |
|
Gemeentelijke panden en gronden |
161 |
2.356 |
127 |
127 |
127 |
127 |
|
Onderwijshuisvesting |
395 |
395 |
395 |
595 |
596 |
596 |
|
Sportaccomodaties |
118 |
118 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
Openbaar groen en (openlucht) recreatie |
8 |
8 |
8 |
8 |
8 |
8 |
|
Gedenkparken |
22 |
22 |
22 |
22 |
22 |
22 |
|
Totaal Ontwikk.beheer openb. ruimtegem.eigend |
1.269 |
3.464 |
1.120 |
1.320 |
1.320 |
1.320 |
|
Totaal Stortingen |
1.269 |
3.464 |
1.120 |
1.320 |
1.320 |
1.320 |
|
Onttrekkingen |
|||||||
Ontwikk.beheer openb. ruimtegem.eigend |
|||||||
Wegen |
-217 |
-887 |
-746 |
-822 |
-815 |
-804 |
|
havens en kaden |
-201 |
-837 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Gemeentelijke panden en gronden |
-395 |
-2.500 |
-2.537 |
-307 |
-306 |
-304 |
|
Onderwijshuisvesting |
-606 |
-698 |
-897 |
-1.092 |
-1.160 |
-902 |
|
Sportaccomodaties |
-74 |
-229 |
-223 |
-221 |
-219 |
-208 |
|
Openbaar groen en (openlucht) recreatie |
-44 |
0 |
0 |
0 |
0 |
-62 |
|
Gedenkparken |
-4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Totaal Ontwikk.beheer openb. ruimtegem.eigend |
-1.542 |
-5.152 |
-4.403 |
-2.441 |
-2.500 |
-2.280 |
|
Totaal Onttrekkingen |
-1.542 |
-5.152 |
-4.403 |
-2.441 |
-2.500 |
-2.280 |
|
Mutaties reserves |
-274 |
-1.688 |
-3.283 |
-1.121 |
-1.180 |
-960 |
|
Gerealiseerd resultaat |
17.435 |
16.459 |
17.112 |
17.566 |
17.751 |
17.843 |
|
Overzicht per product Ondernemend en duurzaamheid
Terug naar navigatie - Overzicht producten per programma - Overzicht per product Ondernemend en duurzaamheid Bedragen x €1.000Exploitatie |
Realisatie 2025 |
Begroting 2026 (Primitief) |
Begroting 2027 |
Begroting 2028 |
Begroting 2029 |
Begroting 2030 |
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lasten |
|||||||
Ondernemen en duurzaamheid |
|||||||
Straatmarkten |
177 |
175 |
182 |
183 |
183 |
182 |
|
Economie |
2.015 |
1.716 |
1.784 |
1.781 |
1.780 |
1.780 |
|
Milieu en duurzaamheid |
1.470 |
2.035 |
2.057 |
2.107 |
2.157 |
2.205 |
|
Duurzaamheid |
3.319 |
1.539 |
2.407 |
2.400 |
2.400 |
2.372 |
|
Totaal Ondernemen en duurzaamheid |
6.981 |
5.465 |
6.430 |
6.469 |
6.518 |
6.539 |
|
Totaal Lasten |
6.981 |
5.465 |
6.430 |
6.469 |
6.518 |
6.539 |
|
Baten |
|||||||
Ondernemen en duurzaamheid |
|||||||
Straatmarkten |
-152 |
-180 |
-180 |
-180 |
-180 |
-180 |
|
Economie |
-14 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Milieu en duurzaamheid |
-52 |
-74 |
-76 |
-76 |
-76 |
-76 |
|
Duurzaamheid |
-1.772 |
-762 |
-762 |
0 |
0 |
0 |
|
Totaal Ondernemen en duurzaamheid |
-1.989 |
-1.016 |
-1.019 |
-256 |
-256 |
-256 |
|
Totaal Baten |
-1.989 |
-1.016 |
-1.019 |
-256 |
-256 |
-256 |
|
Gerealiseerd saldo van baten en lasten |
4.992 |
4.449 |
5.411 |
6.213 |
6.262 |
6.282 |
|
Stortingen |
|||||||
Ondernemen en duurzaamheid |
|||||||
Economie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Milieu en duurzaamheid |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
Totaal Ondernemen en duurzaamheid |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
Totaal Stortingen |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
Onttrekkingen |
|||||||
Ondernemen en duurzaamheid |
|||||||
Economie |
-120 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Milieu en duurzaamheid |
-170 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Duurzaamheid |
-348 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Totaal Ondernemen en duurzaamheid |
-638 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Totaal Onttrekkingen |
-638 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Mutaties reserves |
-635 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
Gerealiseerd resultaat |
4.358 |
4.452 |
5.414 |
6.216 |
6.265 |
6.286 |
|
Overzicht per product Ontmoeten en beleven
Terug naar navigatie - Overzicht producten per programma - Overzicht per product Ontmoeten en beleven Bedragen x €1.000Exploitatie |
Realisatie 2025 |
Begroting 2026 (Primitief) |
Begroting 2027 |
Begroting 2028 |
Begroting 2029 |
Begroting 2030 |
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lasten |
|||||||
Ontmoeten en beleven |
|||||||
Wijkgericht werken |
1.238 |
1.372 |
1.533 |
1.533 |
1.533 |
1.533 |
|
Brandweer |
4.017 |
4.019 |
4.375 |
4.466 |
4.467 |
4.497 |
|
Openbare orde en veiligheid |
2.870 |
2.592 |
2.776 |
2.776 |
2.776 |
2.775 |
|
Kinderopvang en lokaalonderwijsbeleid |
4.145 |
3.845 |
3.883 |
3.883 |
3.883 |
3.883 |
|
Sportbeleid en activering |
3.391 |
3.856 |
3.765 |
3.765 |
3.765 |
3.765 |
|
Regionaal archief en erfgoedcentrum |
1.067 |
1.192 |
1.230 |
1.230 |
1.228 |
1.228 |
|
Monumenten en erfgoedbeleid |
263 |
818 |
934 |
934 |
934 |
934 |
|
Archeologie |
141 |
616 |
532 |
541 |
543 |
542 |
|
Kunst en Cultuur |
6.123 |
5.632 |
5.557 |
5.582 |
5.607 |
6.408 |
|
toerisme en recreatie |
834 |
1.127 |
987 |
987 |
987 |
987 |
|
Inburgering |
3.134 |
2.167 |
2.178 |
2.178 |
2.178 |
2.178 |
|
Totaal Ontmoeten en beleven |
27.223 |
27.238 |
27.749 |
27.875 |
27.900 |
28.731 |
|
Totaal Lasten |
27.223 |
27.238 |
27.749 |
27.875 |
27.900 |
28.731 |
|
Baten |
|||||||
Ontmoeten en beleven |
|||||||
Wijkgericht werken |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Brandweer |
-96 |
-98 |
-101 |
-101 |
-101 |
-101 |
|
Openbare orde en veiligheid |
-581 |
-10 |
-10 |
-10 |
-10 |
-10 |
|
Kinderopvang en lokaalonderwijsbeleid |
-2.159 |
-1.545 |
-1.577 |
-1.577 |
-1.577 |
-1.577 |
|
Sportbeleid en activering |
-341 |
-333 |
-80 |
-80 |
-80 |
-80 |
|
Regionaal archief en erfgoedcentrum |
-227 |
-193 |
-198 |
-198 |
-198 |
-198 |
|
Monumenten en erfgoedbeleid |
-62 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Archeologie |
-66 |
-267 |
-258 |
-258 |
-258 |
-258 |
|
Kunst en Cultuur |
-374 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
toerisme en recreatie |
-27 |
-21 |
-21 |
-21 |
-21 |
-21 |
|
Inburgering |
-3.699 |
-1.750 |
-1.750 |
-1.750 |
-1.750 |
-1.750 |
|
Totaal Ontmoeten en beleven |
-7.632 |
-4.217 |
-3.995 |
-3.995 |
-3.995 |
-3.995 |
|
Totaal Baten |
-7.632 |
-4.217 |
-3.995 |
-3.995 |
-3.995 |
-3.995 |
|
Gerealiseerd saldo van baten en lasten |
19.591 |
23.021 |
23.754 |
23.880 |
23.906 |
24.736 |
|
Stortingen |
|||||||
Ontmoeten en beleven |
|||||||
Archeologie |
6 |
6 |
6 |
6 |
6 |
6 |
|
Kunst en Cultuur |
20 |
20 |
20 |
20 |
20 |
20 |
|
Totaal Ontmoeten en beleven |
26 |
26 |
26 |
26 |
26 |
26 |
|
Totaal Stortingen |
26 |
26 |
26 |
26 |
26 |
26 |
|
Onttrekkingen |
|||||||
Ontmoeten en beleven |
|||||||
Brandweer |
-5 |
-5 |
-5 |
-5 |
-5 |
-5 |
|
Openbare orde en veiligheid |
-4 |
-79 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Kinderopvang en lokaalonderwijsbeleid |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Sportbeleid en activering |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Monumenten en erfgoedbeleid |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Archeologie |
-63 |
-17 |
-7 |
-26 |
-27 |
-26 |
|
Kunst en Cultuur |
-345 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
toerisme en recreatie |
-62 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Totaal Ontmoeten en beleven |
-479 |
-101 |
-13 |
-31 |
-32 |
-31 |
|
Totaal Onttrekkingen |
-479 |
-101 |
-13 |
-31 |
-32 |
-31 |
|
Mutaties reserves |
-453 |
-75 |
13 |
-5 |
-6 |
-6 |
|
Gerealiseerd resultaat |
19.138 |
22.945 |
23.767 |
23.875 |
23.900 |
24.730 |
|
Over per product Ondersteuning en zorg
Terug naar navigatie - Overzicht producten per programma - Over per product Ondersteuning en zorg Bedragen x €1.000Exploitatie |
Realisatie 2025 |
Begroting 2026 (Primitief) |
Begroting 2027 |
Begroting 2028 |
Begroting 2029 |
Begroting 2030 |
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lasten |
|||||||
Ondersteuning en zorg |
|||||||
participatie werk |
5.802 |
4.659 |
5.743 |
5.898 |
6.050 |
6.201 |
|
Minimabeleid |
3.296 |
3.142 |
3.179 |
3.179 |
3.179 |
3.179 |
|
Schuldhulpverlening |
2.454 |
5.042 |
5.264 |
5.264 |
5.264 |
5.264 |
|
Inkomensvoorziening |
28.262 |
24.125 |
25.544 |
26.087 |
26.712 |
27.023 |
|
WMO |
26.216 |
27.821 |
28.018 |
27.779 |
24.419 |
24.325 |
|
Jeugd |
31.761 |
34.949 |
36.602 |
36.404 |
36.431 |
36.466 |
|
Gelrewerkt |
10.835 |
13.141 |
13.608 |
13.578 |
13.578 |
13.578 |
|
Totaal Ondersteuning en zorg |
108.626 |
112.877 |
117.957 |
118.189 |
115.631 |
116.035 |
|
Totaal Lasten |
108.626 |
112.877 |
117.957 |
118.189 |
115.631 |
116.035 |
|
Baten |
|||||||
Ondersteuning en zorg |
|||||||
participatie werk |
-2.481 |
-1.917 |
-2.354 |
-2.509 |
-2.661 |
-2.812 |
|
Minimabeleid |
-134 |
-102 |
-105 |
-105 |
-105 |
-105 |
|
Schuldhulpverlening |
-40 |
-58 |
-59 |
-59 |
-59 |
-59 |
|
Inkomensvoorziening |
-25.125 |
-22.840 |
-25.249 |
-25.793 |
-26.416 |
-26.729 |
|
WMO |
-2.242 |
-1.980 |
-1.620 |
-2.291 |
-2.291 |
-2.291 |
|
Jeugd |
-60 |
-53 |
0 |
-829 |
-854 |
-854 |
|
Gelrewerkt |
-1.314 |
-1.564 |
-1.603 |
-1.573 |
-1.573 |
-1.573 |
|
Totaal Ondersteuning en zorg |
-31.396 |
-28.514 |
-30.990 |
-33.159 |
-33.958 |
-34.423 |
|
Totaal Baten |
-31.396 |
-28.514 |
-30.990 |
-33.159 |
-33.958 |
-34.423 |
|
Gerealiseerd saldo van baten en lasten |
77.230 |
84.364 |
86.966 |
85.030 |
81.673 |
81.613 |
|
Stortingen |
|||||||
Ondersteuning en zorg |
|||||||
Inkomensvoorziening |
500 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Totaal Ondersteuning en zorg |
500 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Totaal Stortingen |
500 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Onttrekkingen |
|||||||
Ondersteuning en zorg |
|||||||
participatie werk |
-783 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Schuldhulpverlening |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
WMO |
-401 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Totaal Ondersteuning en zorg |
-1.184 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Totaal Onttrekkingen |
-1.184 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Mutaties reserves |
-684 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Gerealiseerd resultaat |
76.547 |
84.364 |
86.966 |
85.030 |
81.673 |
81.613 |
|
Overzicht per product Bedrijfsvoering
Terug naar navigatie - Overzicht producten per programma - Overzicht per product Bedrijfsvoering Bedragen x €1.000Exploitatie |
Realisatie 2025 |
Begroting 2026 (Primitief) |
Begroting 2027 |
Begroting 2028 |
Begroting 2029 |
Begroting 2030 |
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lasten |
|||||||
Algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsv. |
|||||||
Effecten |
53 |
57 |
97 |
95 |
78 |
105 |
|
Belastingen |
687 |
795 |
915 |
915 |
915 |
915 |
|
Algemene baten en lasten |
12.832 |
1.243 |
1.873 |
1.778 |
2.332 |
2.886 |
|
Overheadcommunicatieondernemingsraad |
25.837 |
25.669 |
27.984 |
27.587 |
27.414 |
27.390 |
|
Totaal Algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsv. |
39.409 |
27.763 |
30.869 |
30.375 |
30.739 |
31.297 |
|
Totaal Lasten |
39.409 |
27.763 |
30.869 |
30.375 |
30.739 |
31.297 |
|
Baten |
|||||||
Algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsv. |
|||||||
Effecten |
-874 |
-773 |
-773 |
-773 |
-773 |
-773 |
|
Belastingen |
-15.790 |
-16.059 |
-16.501 |
-16.501 |
-16.501 |
-16.501 |
|
Algemene uitkering |
-142.894 |
-142.122 |
-148.436 |
-147.814 |
-148.637 |
-154.755 |
|
Algemene baten en lasten |
-614 |
-147 |
-150 |
-150 |
-150 |
-150 |
|
Overheadcommunicatieondernemingsraad |
-691 |
-587 |
-452 |
-452 |
-452 |
-452 |
|
Totaal Algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsv. |
-160.863 |
-159.687 |
-166.312 |
-165.690 |
-166.513 |
-172.631 |
|
Totaal Baten |
-160.863 |
-159.687 |
-166.312 |
-165.690 |
-166.513 |
-172.631 |
|
Gerealiseerd saldo van baten en lasten |
-121.454 |
-131.924 |
-135.443 |
-135.314 |
-135.774 |
-141.334 |
|
Stortingen |
|||||||
Algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsv. |
|||||||
Algemene baten en lasten |
7.968 |
173 |
166 |
166 |
166 |
4.707 |
|
Overheadcommunicatieondernemingsraad |
613 |
471 |
471 |
471 |
471 |
471 |
|
Totaal Algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsv. |
8.581 |
644 |
637 |
637 |
637 |
5.178 |
|
Totaal Stortingen |
8.581 |
644 |
637 |
637 |
637 |
5.178 |
|
Onttrekkingen |
|||||||
Algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsv. |
|||||||
Effecten |
0 |
-9 |
-19 |
-18 |
0 |
0 |
|
Algemene baten en lasten |
-10.827 |
-3.266 |
-4.668 |
-4.030 |
-666 |
-544 |
|
Overheadcommunicatieondernemingsraad |
-1.043 |
-525 |
-623 |
-519 |
-349 |
-329 |
|
Totaal Algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsv. |
-11.870 |
-3.800 |
-5.311 |
-4.567 |
-1.015 |
-873 |
|
Totaal Onttrekkingen |
-11.870 |
-3.800 |
-5.311 |
-4.567 |
-1.015 |
-873 |
|
Mutaties reserves |
-3.289 |
-3.156 |
-4.674 |
-3.930 |
-379 |
4.305 |
|
Gerealiseerd resultaat |
-124.744 |
-135.080 |
-140.116 |
-139.244 |
-136.153 |
-137.028 |
|
Overzicht taakvelden
Terug naar navigatie - - Overzicht taakveldenTaakvelden 2027-2030
Terug naar navigatie - Overzicht taakvelden - Taakvelden 2027-2030Hieronder het overzicht van de begroting op taakveldniveau.
Het begrotingssaldo van elk jaar is begroot op taakveld 0.10 als storting in de algemene reserve. Voor de verschillende jaren gaat het om de volgende bedragen:
2027: € 3.450.200 negatief
2028: € 3.442.100 negatief
2029: € 76.300 negatief
2030: € 4.541.600 positief
Omschrijving |
Begroting 2027 |
Begroting 2028 |
Begroting 2029 |
Begroting 2030 |
|||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lasten |
Baten |
Stortingen |
Onttrekkingen |
Saldo |
Lasten |
Baten |
Stortingen |
Onttrekkingen |
Saldo |
Lasten |
Baten |
Stortingen |
Onttrekkingen |
Saldo |
Lasten |
Baten |
Stortingen |
Onttrekkingen |
Saldo |
||
0-1 Bestuur |
4.483 |
-16 |
0 |
0 |
4.466 |
4.483 |
-16 |
0 |
0 |
4.466 |
4.478 |
-16 |
0 |
0 |
4.461 |
4.478 |
-16 |
0 |
0 |
4.461 |
|
0-2 Burgerzaken |
2.337 |
-1.211 |
0 |
0 |
1.126 |
2.039 |
-1.211 |
0 |
0 |
828 |
2.039 |
-1.211 |
0 |
0 |
828 |
2.039 |
-1.211 |
0 |
0 |
828 |
|
0-4 Overhead |
28.645 |
-452 |
0 |
0 |
28.193 |
27.599 |
-452 |
0 |
0 |
27.146 |
27.425 |
-452 |
0 |
0 |
26.973 |
27.402 |
-452 |
0 |
0 |
26.950 |
|
0-5 Treasury |
97 |
-773 |
0 |
0 |
-676 |
95 |
-773 |
0 |
0 |
-677 |
78 |
-773 |
0 |
0 |
-695 |
105 |
-773 |
0 |
0 |
-668 |
|
0-61 OZB woningen |
807 |
-9.205 |
0 |
0 |
-8.398 |
807 |
-9.205 |
0 |
0 |
-8.398 |
807 |
-9.205 |
0 |
0 |
-8.398 |
807 |
-9.205 |
0 |
0 |
-8.398 |
|
0-62 OZB niet-woningen |
108 |
-6.912 |
0 |
0 |
-6.803 |
108 |
-6.912 |
0 |
0 |
-6.803 |
108 |
-6.912 |
0 |
0 |
-6.803 |
108 |
-6.912 |
0 |
0 |
-6.803 |
|
0-63 Parkeerbelasting |
135 |
-3.272 |
0 |
0 |
-3.137 |
135 |
-3.272 |
0 |
0 |
-3.137 |
135 |
-3.272 |
0 |
0 |
-3.137 |
135 |
-3.272 |
0 |
0 |
-3.137 |
|
0-64 Belastingen overig |
0 |
-144 |
0 |
0 |
-144 |
0 |
-144 |
0 |
0 |
-144 |
0 |
-144 |
0 |
0 |
-144 |
0 |
-144 |
0 |
0 |
-144 |
|
0-7 Alg uitkering en ov uitkeringen gemfonds |
0 |
-148.436 |
0 |
0 |
-148.436 |
0 |
-147.814 |
0 |
0 |
-147.814 |
0 |
-148.637 |
0 |
0 |
-148.637 |
0 |
-154.755 |
0 |
0 |
-154.755 |
|
0-8 Overige baten en lasten |
706 |
-36 |
0 |
0 |
670 |
1.260 |
-36 |
0 |
0 |
1.224 |
1.814 |
-36 |
0 |
0 |
1.778 |
2.369 |
-36 |
0 |
0 |
2.332 |
|
0-9 vennootschapbelasting (VpB) |
122 |
0 |
0 |
0 |
122 |
122 |
0 |
0 |
0 |
122 |
122 |
0 |
0 |
0 |
122 |
122 |
0 |
0 |
0 |
122 |
|
0-10 Mutaties reserves |
0 |
0 |
2.287 |
-9.843 |
-7.556 |
0 |
0 |
2.487 |
-7.151 |
-4.663 |
0 |
0 |
2.488 |
-3.659 |
-1.171 |
0 |
0 |
7.029 |
-3.300 |
3.730 |
|
0-11 Resultaat vd rekening baten en lasten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1-1 Crisisbeheersing en brandweer |
4.394 |
-101 |
0 |
0 |
4.293 |
4.486 |
-101 |
0 |
0 |
4.385 |
4.486 |
-101 |
0 |
0 |
4.385 |
4.516 |
-101 |
0 |
0 |
4.415 |
|
1-2 Openbare orde en veiligheid |
2.839 |
-37 |
0 |
0 |
2.803 |
2.840 |
-37 |
0 |
0 |
2.803 |
2.840 |
-37 |
0 |
0 |
2.803 |
2.839 |
-37 |
0 |
0 |
2.802 |
|
2-1 Verkeer en vervoer |
8.290 |
-289 |
0 |
0 |
8.001 |
8.527 |
-289 |
0 |
0 |
8.238 |
8.515 |
-289 |
0 |
0 |
8.226 |
8.540 |
-289 |
0 |
0 |
8.251 |
|
2-2 Parkeren |
853 |
0 |
0 |
0 |
853 |
848 |
0 |
0 |
0 |
847 |
848 |
0 |
0 |
0 |
847 |
847 |
0 |
0 |
0 |
847 |
|
2-3 Recreatieve havens |
75 |
0 |
0 |
0 |
75 |
75 |
0 |
0 |
0 |
75 |
75 |
0 |
0 |
0 |
75 |
75 |
0 |
0 |
0 |
75 |
|
2-4 Economische havens en waterwegen |
180 |
-14 |
0 |
0 |
166 |
180 |
-14 |
0 |
0 |
166 |
179 |
-14 |
0 |
0 |
165 |
178 |
-14 |
0 |
0 |
164 |
|
3-1 Economische ontwikkeling |
540 |
0 |
0 |
0 |
540 |
540 |
0 |
0 |
0 |
540 |
540 |
0 |
0 |
0 |
540 |
540 |
0 |
0 |
0 |
540 |
|
3-2 Fysieke bedrijfsinfrastructuur |
1.943 |
-2.045 |
0 |
0 |
-102 |
2.609 |
-2.712 |
0 |
0 |
-103 |
955 |
-1.108 |
0 |
0 |
-152 |
953 |
-1.108 |
0 |
0 |
-154 |
|
3-3 Bedrijvenloketen bedrijfsregelingen |
1.429 |
-294 |
0 |
0 |
1.135 |
1.426 |
-294 |
0 |
0 |
1.132 |
1.425 |
-294 |
0 |
0 |
1.131 |
1.424 |
-294 |
0 |
0 |
1.130 |
|
3-4 Economische promotie |
755 |
-246 |
0 |
0 |
509 |
755 |
-246 |
0 |
0 |
509 |
755 |
-246 |
0 |
0 |
509 |
755 |
-246 |
0 |
0 |
509 |
|
4-1 Openbaar onderwijs |
5 |
0 |
0 |
0 |
5 |
5 |
0 |
0 |
0 |
5 |
5 |
0 |
0 |
0 |
5 |
5 |
0 |
0 |
0 |
5 |
|
4-2 Onderwijshuisvesting |
6.098 |
-1.008 |
0 |
0 |
5.090 |
6.321 |
-1.008 |
0 |
0 |
5.313 |
6.335 |
-1.008 |
0 |
0 |
5.326 |
6.106 |
-1.046 |
0 |
0 |
5.061 |
|
4-3 Onderwijsbeleid en leerlingenzaken |
3.268 |
-1.571 |
0 |
0 |
1.697 |
3.268 |
-1.571 |
0 |
0 |
1.697 |
3.268 |
-1.571 |
0 |
0 |
1.697 |
3.268 |
-1.571 |
0 |
0 |
1.697 |
|
5-1 sportbeleid en activering |
589 |
-80 |
0 |
0 |
509 |
589 |
-80 |
0 |
0 |
509 |
589 |
-80 |
0 |
0 |
509 |
589 |
-80 |
0 |
0 |
509 |
|
5-2 Sportaccommodaties |
5.576 |
-1.554 |
0 |
0 |
4.022 |
5.566 |
-1.554 |
0 |
0 |
4.012 |
5.606 |
-1.554 |
0 |
0 |
4.052 |
5.580 |
-1.554 |
0 |
0 |
4.026 |
|
5-3 Cult.presentaties productie en parti. |
5.694 |
-38 |
0 |
0 |
5.657 |
3.724 |
-38 |
0 |
0 |
3.687 |
4.084 |
-38 |
0 |
0 |
4.047 |
7.308 |
-1.206 |
0 |
0 |
6.103 |
|
5-4 Musea |
3.341 |
-658 |
0 |
0 |
2.683 |
3.349 |
-658 |
0 |
0 |
2.692 |
3.348 |
-658 |
0 |
0 |
2.691 |
3.347 |
-658 |
0 |
0 |
2.690 |
|
5-5 Cultureel erfgoed |
1.107 |
-40 |
0 |
0 |
1.067 |
1.107 |
-40 |
0 |
0 |
1.067 |
1.085 |
-40 |
0 |
0 |
1.044 |
1.085 |
-40 |
0 |
0 |
1.044 |
|
5-6 Media |
1.242 |
-171 |
0 |
0 |
1.071 |
1.241 |
-171 |
0 |
0 |
1.071 |
1.241 |
-171 |
0 |
0 |
1.071 |
134 |
-149 |
0 |
0 |
-15 |
|
5-7 Openbaar groen en openlucht recreatie |
5.926 |
-88 |
0 |
0 |
5.838 |
5.813 |
-88 |
0 |
0 |
5.725 |
5.812 |
-88 |
0 |
0 |
5.724 |
5.790 |
-88 |
0 |
0 |
5.702 |
|
6-1 Samenkracht en burgerparticipatie |
10.340 |
-2.203 |
0 |
0 |
8.137 |
10.387 |
-2.203 |
0 |
0 |
8.184 |
10.426 |
-2.203 |
0 |
0 |
8.223 |
10.445 |
-2.203 |
0 |
0 |
8.243 |
|
6-21 Toegang en eerstelijnsvoorzieningen Wmo |
1.695 |
-79 |
0 |
0 |
1.616 |
1.616 |
0 |
0 |
0 |
1.616 |
1.616 |
0 |
0 |
0 |
1.616 |
1.616 |
0 |
0 |
0 |
1.616 |
|
6-22 Toegang en eerstelijnsvoorz. Jeugd |
4.217 |
-166 |
0 |
0 |
4.051 |
4.235 |
-166 |
0 |
0 |
4.069 |
4.257 |
-166 |
0 |
0 |
4.091 |
4.292 |
-166 |
0 |
0 |
4.125 |
|
6-23 Toegang en eerstelojnsvoorz. Integraal |
827 |
0 |
0 |
0 |
827 |
583 |
0 |
0 |
0 |
583 |
583 |
0 |
0 |
0 |
583 |
583 |
0 |
0 |
0 |
583 |
|
6-3 Inkomensregelingen |
36.751 |
-27.767 |
0 |
0 |
8.983 |
37.449 |
-28.466 |
0 |
0 |
8.983 |
38.225 |
-29.241 |
0 |
0 |
8.984 |
38.688 |
-29.705 |
0 |
0 |
8.983 |
|
6-4 WSW en beschut werk |
13.608 |
-1.603 |
0 |
0 |
12.004 |
13.578 |
-1.573 |
0 |
0 |
12.004 |
13.578 |
-1.573 |
0 |
0 |
12.004 |
13.578 |
-1.573 |
0 |
0 |
12.004 |
|
6-5 Arbeidsparticipatie |
3.398 |
0 |
0 |
0 |
3.398 |
3.398 |
0 |
0 |
0 |
3.398 |
3.398 |
0 |
0 |
0 |
3.398 |
3.398 |
0 |
0 |
0 |
3.398 |
|
6-60 Hulpmiddelen en diensten WMO |
2.727 |
-101 |
0 |
0 |
2.626 |
2.765 |
-101 |
0 |
0 |
2.664 |
2.804 |
-101 |
0 |
0 |
2.703 |
2.846 |
-101 |
0 |
0 |
2.744 |
|
6-711 Huishoudelijkehulp (WMO) |
6.683 |
-573 |
0 |
0 |
6.109 |
6.683 |
-1.323 |
0 |
0 |
5.359 |
3.244 |
-1.323 |
0 |
0 |
1.920 |
3.063 |
-1.323 |
0 |
0 |
1.739 |
|
6-712 Begeleiding (WMO) |
7.639 |
0 |
0 |
0 |
7.639 |
7.639 |
0 |
0 |
0 |
7.639 |
7.639 |
0 |
0 |
0 |
7.639 |
7.639 |
0 |
0 |
0 |
7.639 |
|
6-751 Jeugdhulp ambulant lokaal |
1.968 |
0 |
0 |
0 |
1.968 |
1.968 |
0 |
0 |
0 |
1.968 |
1.968 |
0 |
0 |
0 |
1.968 |
1.968 |
0 |
0 |
0 |
1.968 |
|
6-752 Jeugdhulp ambulant regionaal |
15.877 |
0 |
0 |
0 |
15.877 |
15.877 |
0 |
0 |
0 |
15.877 |
15.877 |
0 |
0 |
0 |
15.877 |
15.877 |
0 |
0 |
0 |
15.877 |
|
6-762 Jeugdhulp met verblijf regionaal |
7.051 |
0 |
0 |
0 |
7.051 |
6.835 |
-829 |
0 |
0 |
6.006 |
6.828 |
-854 |
0 |
0 |
5.974 |
6.828 |
-854 |
0 |
0 |
5.974 |
|
6-763 Jeugdhulp met verblijf landelijk |
1.898 |
0 |
0 |
0 |
1.898 |
1.898 |
0 |
0 |
0 |
1.898 |
1.898 |
0 |
0 |
0 |
1.898 |
1.898 |
0 |
0 |
0 |
1.898 |
|
6-791 PGB WMO |
400 |
0 |
0 |
0 |
400 |
400 |
0 |
0 |
0 |
400 |
400 |
0 |
0 |
0 |
400 |
400 |
0 |
0 |
0 |
400 |
|
6-792 PGB Jeugd |
284 |
0 |
0 |
0 |
284 |
284 |
0 |
0 |
0 |
284 |
284 |
0 |
0 |
0 |
284 |
284 |
0 |
0 |
0 |
284 |
|
6-811 Beschermd Wonen (WMO) |
856 |
-856 |
0 |
0 |
0 |
856 |
-856 |
0 |
0 |
0 |
856 |
-856 |
0 |
0 |
0 |
856 |
-856 |
0 |
0 |
0 |
|
6-821 Jeugdbescherming |
1.481 |
0 |
0 |
0 |
1.481 |
1.481 |
0 |
0 |
0 |
1.481 |
1.481 |
0 |
0 |
0 |
1.481 |
1.481 |
0 |
0 |
0 |
1.481 |
|
6-822 Jeugdreclasering |
145 |
0 |
0 |
0 |
145 |
145 |
0 |
0 |
0 |
145 |
145 |
0 |
0 |
0 |
145 |
145 |
0 |
0 |
0 |
145 |
|
6-91 Coördinatie en beleid WMO |
717 |
0 |
0 |
0 |
717 |
717 |
0 |
0 |
0 |
717 |
717 |
0 |
0 |
0 |
717 |
717 |
0 |
0 |
0 |
717 |
|
6-92 Coördinatie en beleid Jeugd |
1.403 |
0 |
0 |
0 |
1.403 |
1.403 |
0 |
0 |
0 |
1.403 |
1.403 |
0 |
0 |
0 |
1.403 |
1.403 |
0 |
0 |
0 |
1.403 |
|
7-1 Volksgezondheid |
2.912 |
-307 |
0 |
0 |
2.605 |
2.911 |
-307 |
0 |
0 |
2.604 |
2.911 |
-307 |
0 |
0 |
2.604 |
2.910 |
-307 |
0 |
0 |
2.603 |
|
7-2 Riolering |
3.622 |
-4.262 |
0 |
0 |
-640 |
3.724 |
-4.414 |
0 |
0 |
-690 |
3.923 |
-4.663 |
0 |
0 |
-740 |
3.900 |
-4.618 |
0 |
0 |
-718 |
|
7-3 Afval |
6.380 |
-7.968 |
0 |
0 |
-1.588 |
6.380 |
-7.969 |
0 |
0 |
-1.588 |
6.381 |
-7.967 |
0 |
0 |
-1.587 |
6.380 |
-7.967 |
0 |
0 |
-1.587 |
|
7-4 Milieubeheer |
4.423 |
-838 |
0 |
0 |
3.585 |
4.466 |
-76 |
0 |
0 |
4.390 |
4.516 |
-76 |
0 |
0 |
4.440 |
4.537 |
-76 |
0 |
0 |
4.461 |
|
7-5 Begraafplaatsen en crematoria |
737 |
-417 |
0 |
0 |
320 |
738 |
-417 |
0 |
0 |
321 |
737 |
-417 |
0 |
0 |
321 |
734 |
-417 |
0 |
0 |
317 |
|
8-1 Ruimtelijke ordening |
1.965 |
-373 |
0 |
0 |
1.593 |
1.913 |
-373 |
0 |
0 |
1.541 |
1.913 |
-373 |
0 |
0 |
1.540 |
1.912 |
-373 |
0 |
0 |
1.540 |
|
8-2 Grondexploitatie (niet-bedrijventer.) |
5.154 |
-5.093 |
0 |
0 |
61 |
10.276 |
-10.215 |
0 |
0 |
61 |
8.657 |
-8.596 |
0 |
0 |
61 |
8.657 |
-8.596 |
0 |
0 |
61 |
|
8-3 Wonen en bouwen |
3.729 |
-1.635 |
0 |
0 |
2.094 |
3.780 |
-1.635 |
0 |
0 |
2.145 |
3.796 |
-1.635 |
0 |
0 |
2.161 |
3.796 |
-1.635 |
0 |
0 |
2.161 |
|
6-812 Maatschappelijke-en vrouwenopvang (WMO0 |
18 |
0 |
0 |
0 |
18 |
18 |
0 |
0 |
0 |
18 |
18 |
0 |
0 |
0 |
18 |
18 |
0 |
0 |
0 |
18 |
|
Totaal taakvelden |
240.489 |
-232.933 |
2.287 |
-9.843 |
0 |
244.323 |
-239.660 |
2.487 |
-7.151 |
0 |
239.477 |
-238.306 |
2.488 |
-3.659 |
0 |
242.294 |
-246.026 |
7.029 |
-3.300 |
-2 |
|
Taakvelden per programma
Terug naar navigatie - - Taakvelden per programmaOverzicht per taakveld Samenwerken en bestuur
Terug naar navigatie - Taakvelden per programma - Overzicht per taakveld Samenwerken en bestuur Bedragen x €1.000Exploitatie |
Begroting 2027 |
Begroting 2028 |
Begroting 2029 |
Begroting 2030 |
|
|---|---|---|---|---|---|
Lasten |
|||||
Samenwerken en bestuur |
|||||
0-1 Bestuur |
4.261 |
4.261 |
4.256 |
4.256 |
|
0-2 Burgerzaken |
2.330 |
2.032 |
2.032 |
2.031 |
|
5-7 Openbaar groen en openlucht recreatie |
72 |
72 |
72 |
72 |
|
Totaal Samenwerken en bestuur |
6.662 |
6.364 |
6.359 |
6.359 |
|
Totaal Lasten |
6.662 |
6.364 |
6.359 |
6.359 |
|
Baten |
|||||
Samenwerken en bestuur |
|||||
0-1 Bestuur |
-16 |
-16 |
-16 |
-16 |
|
0-2 Burgerzaken |
-1.211 |
-1.211 |
-1.211 |
-1.211 |
|
Totaal Samenwerken en bestuur |
-1.227 |
-1.227 |
-1.227 |
-1.227 |
|
Totaal Baten |
-1.227 |
-1.227 |
-1.227 |
-1.227 |
|
Gerealiseerd saldo van baten en lasten |
5.435 |
5.137 |
5.132 |
5.131 |
|
Gerealiseerd resultaat |
5.435 |
5.137 |
5.132 |
5.131 |
|
Overzicht per taakveld Ruimtelijke ontwikkeling en wonen
Terug naar navigatie - Taakvelden per programma - Overzicht per taakveld Ruimtelijke ontwikkeling en wonen Bedragen x €1.000Exploitatie |
Begroting 2027 |
Begroting 2028 |
Begroting 2029 |
Begroting 2030 |
|
|---|---|---|---|---|---|
Lasten |
|||||
Ruimtelijke ontwikkeling en wonen |
|||||
0-63 Parkeerbelasting |
135 |
135 |
135 |
135 |
|
2-1 Verkeer en vervoer |
514 |
512 |
510 |
506 |
|
2-2 Parkeren |
660 |
655 |
655 |
654 |
|
3-2 Fysieke bedrijfsinfrastructuur |
938 |
1.604 |
0 |
0 |
|
3-3 Bedrijvenloketen bedrijfsregelingen |
12 |
12 |
12 |
12 |
|
5-7 Openbaar groen en openlucht recreatie |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
6-60 Hulpmiddelen en diensten WMO |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
8-1 Ruimtelijke ordening |
1.787 |
1.735 |
1.734 |
1.734 |
|
8-2 Grondexploitatie (niet-bedrijventer.) |
5.154 |
10.276 |
8.657 |
8.657 |
|
8-3 Wonen en bouwen |
3.073 |
3.124 |
3.140 |
3.140 |
|
Totaal Ruimtelijke ontwikkeling en wonen |
12.278 |
18.059 |
14.848 |
14.842 |
|
Totaal Lasten |
12.278 |
18.059 |
14.848 |
14.842 |
|
Baten |
|||||
Ruimtelijke ontwikkeling en wonen |
|||||
0-63 Parkeerbelasting |
-3.272 |
-3.272 |
-3.272 |
-3.272 |
|
2-1 Verkeer en vervoer |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2-2 Parkeren |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
3-2 Fysieke bedrijfsinfrastructuur |
-938 |
-1.604 |
0 |
0 |
|
6-60 Hulpmiddelen en diensten WMO |
-5 |
-5 |
-5 |
-5 |
|
8-1 Ruimtelijke ordening |
-347 |
-347 |
-347 |
-347 |
|
8-2 Grondexploitatie (niet-bedrijventer.) |
-5.042 |
-10.165 |
-8.545 |
-8.545 |
|
8-3 Wonen en bouwen |
-1.635 |
-1.635 |
-1.635 |
-1.635 |
|
Totaal Ruimtelijke ontwikkeling en wonen |
-11.240 |
-17.029 |
-13.805 |
-13.805 |
|
Totaal Baten |
-11.240 |
-17.029 |
-13.805 |
-13.805 |
|
Gerealiseerd saldo van baten en lasten |
1.038 |
1.030 |
1.043 |
1.037 |
|
Stortingen |
|||||
Ruimtelijke ontwikkeling en wonen |
|||||
0-10 Mutaties reserves |
502 |
502 |
502 |
502 |
|
Totaal Ruimtelijke ontwikkeling en wonen |
502 |
502 |
502 |
502 |
|
Totaal Stortingen |
502 |
502 |
502 |
502 |
|
Onttrekkingen |
|||||
Ruimtelijke ontwikkeling en wonen |
|||||
0-10 Mutaties reserves |
-118 |
-112 |
-112 |
-115 |
|
Totaal Ruimtelijke ontwikkeling en wonen |
-118 |
-112 |
-112 |
-115 |
|
Totaal Onttrekkingen |
-118 |
-112 |
-112 |
-115 |
|
Mutaties reserves |
384 |
390 |
390 |
387 |
|
Gerealiseerd resultaat |
1.422 |
1.420 |
1.433 |
1.424 |
|
Overzicht per taakveld Ontwikkeling en beheer openbare ruimte en gemeentelijke eigendommen
Terug naar navigatie - Taakvelden per programma - Overzicht per taakveld Ontwikkeling en beheer openbare ruimte en gemeentelijke eigendommen Bedragen x €1.000Exploitatie |
Begroting 2027 |
Begroting 2028 |
Begroting 2029 |
Begroting 2030 |
|
|---|---|---|---|---|---|
Lasten |
|||||
Ontwikk.beheer openb. ruimtegem.eigend |
|||||
0-2 Burgerzaken |
7 |
7 |
7 |
7 |
|
2-1 Verkeer en vervoer |
7.776 |
8.015 |
8.005 |
8.035 |
|
2-3 Recreatieve havens |
75 |
75 |
75 |
75 |
|
2-4 Economische havens en waterwegen |
180 |
180 |
179 |
178 |
|
3-2 Fysieke bedrijfsinfrastructuur |
1.006 |
1.005 |
955 |
953 |
|
3-3 Bedrijvenloketen bedrijfsregelingen |
2 |
2 |
2 |
2 |
|
3-4 Economische promotie |
10 |
10 |
10 |
10 |
|
4-2 Onderwijshuisvesting |
6.046 |
6.270 |
6.283 |
6.055 |
|
5-2 Sportaccommodaties |
2.400 |
2.390 |
2.430 |
2.404 |
|
5-3 Cult.presentaties productie en parti. |
2.678 |
683 |
1.018 |
2.334 |
|
5-4 Musea |
207 |
206 |
206 |
205 |
|
5-5 Cultureel erfgoed |
149 |
149 |
126 |
126 |
|
5-6 Media |
88 |
88 |
87 |
87 |
|
5-7 Openbaar groen en openlucht recreatie |
5.469 |
5.357 |
5.356 |
5.334 |
|
6-1 Samenkracht en burgerparticipatie |
325 |
325 |
325 |
298 |
|
6-22 Toegang en eerstelijnsvoorz. Jeugd |
178 |
177 |
166 |
165 |
|
6-3 Inkomensregelingen |
408 |
408 |
408 |
408 |
|
7-1 Volksgezondheid |
199 |
198 |
198 |
197 |
|
7-2 Riolering |
3.622 |
3.724 |
3.923 |
3.900 |
|
7-3 Afval |
6.380 |
6.380 |
6.381 |
6.380 |
|
7-5 Begraafplaatsen en crematoria |
654 |
655 |
655 |
652 |
|
8-1 Ruimtelijke ordening |
32 |
32 |
32 |
32 |
|
8-3 Wonen en bouwen |
656 |
656 |
656 |
656 |
|
Totaal Ontwikk.beheer openb. ruimtegem.eigend |
38.545 |
36.991 |
37.481 |
38.493 |
|
Totaal Lasten |
38.545 |
36.991 |
37.481 |
38.493 |
|
Baten |
|||||
Ontwikk.beheer openb. ruimtegem.eigend |
|||||
2-1 Verkeer en vervoer |
-287 |
-287 |
-287 |
-287 |
|
2-4 Economische havens en waterwegen |
-14 |
-14 |
-14 |
-14 |
|
3-2 Fysieke bedrijfsinfrastructuur |
-1.108 |
-1.108 |
-1.108 |
-1.108 |
|
3-4 Economische promotie |
-13 |
-13 |
-13 |
-13 |
|
4-2 Onderwijshuisvesting |
-1.008 |
-1.008 |
-1.008 |
-1.046 |
|
5-2 Sportaccommodaties |
-1.554 |
-1.554 |
-1.554 |
-1.554 |
|
5-3 Cult.presentaties productie en parti. |
-38 |
-38 |
-38 |
-1.206 |
|
5-4 Musea |
-217 |
-217 |
-217 |
-217 |
|
5-5 Cultureel erfgoed |
-26 |
-26 |
-26 |
-26 |
|
5-6 Media |
-171 |
-171 |
-171 |
-149 |
|
5-7 Openbaar groen en openlucht recreatie |
-88 |
-88 |
-88 |
-88 |
|
6-1 Samenkracht en burgerparticipatie |
-432 |
-432 |
-432 |
-432 |
|
6-22 Toegang en eerstelijnsvoorz. Jeugd |
-166 |
-166 |
-166 |
-166 |
|
7-1 Volksgezondheid |
-307 |
-307 |
-307 |
-307 |
|
7-2 Riolering |
-4.262 |
-4.414 |
-4.663 |
-4.618 |
|
7-3 Afval |
-7.968 |
-7.969 |
-7.967 |
-7.967 |
|
7-5 Begraafplaatsen en crematoria |
-417 |
-417 |
-417 |
-417 |
|
8-1 Ruimtelijke ordening |
-25 |
-25 |
-25 |
-25 |
|
8-2 Grondexploitatie (niet-bedrijventer.) |
-51 |
-51 |
-51 |
-51 |
|
8-3 Wonen en bouwen |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Totaal Ontwikk.beheer openb. ruimtegem.eigend |
-18.151 |
-18.304 |
-18.551 |
-19.690 |
|
Totaal Baten |
-18.151 |
-18.304 |
-18.551 |
-19.690 |
|
Gerealiseerd saldo van baten en lasten |
20.395 |
18.687 |
18.931 |
18.804 |
|
Stortingen |
|||||
Ontwikk.beheer openb. ruimtegem.eigend |
|||||
0-10 Mutaties reserves |
1.120 |
1.320 |
1.320 |
1.320 |
|
Totaal Ontwikk.beheer openb. ruimtegem.eigend |
1.120 |
1.320 |
1.320 |
1.320 |
|
Totaal Stortingen |
1.120 |
1.320 |
1.320 |
1.320 |
|
Onttrekkingen |
|||||
Ontwikk.beheer openb. ruimtegem.eigend |
|||||
0-10 Mutaties reserves |
-4.403 |
-2.441 |
-2.500 |
-2.280 |
|
Totaal Ontwikk.beheer openb. ruimtegem.eigend |
-4.403 |
-2.441 |
-2.500 |
-2.280 |
|
Totaal Onttrekkingen |
-4.403 |
-2.441 |
-2.500 |
-2.280 |
|
Mutaties reserves |
-3.283 |
-1.121 |
-1.180 |
-960 |
|
Gerealiseerd resultaat |
17.112 |
17.566 |
17.751 |
17.843 |
|
Overzicht per taakgroep Ondernemend en duurzaamheid
Terug naar navigatie - Taakvelden per programma - Overzicht per taakgroep Ondernemend en duurzaamheid Bedragen x €1.000Exploitatie |
Begroting 2027 |
Begroting 2028 |
Begroting 2029 |
Begroting 2030 |
|
|---|---|---|---|---|---|
Lasten |
|||||
Ondernemen en duurzaamheid |
|||||
0-4 Overhead |
11 |
11 |
11 |
11 |
|
3-1 Economische ontwikkeling |
540 |
540 |
540 |
540 |
|
3-3 Bedrijvenloketen bedrijfsregelingen |
1.414 |
1.412 |
1.411 |
1.410 |
|
3-4 Economische promotie |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
5-7 Openbaar groen en openlucht recreatie |
40 |
40 |
40 |
40 |
|
7-4 Milieubeheer |
4.423 |
4.466 |
4.516 |
4.537 |
|
8-1 Ruimtelijke ordening |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Totaal Ondernemen en duurzaamheid |
6.430 |
6.469 |
6.518 |
6.539 |
|
Totaal Lasten |
6.430 |
6.469 |
6.518 |
6.539 |
|
Baten |
|||||
Ondernemen en duurzaamheid |
|||||
3-3 Bedrijvenloketen bedrijfsregelingen |
-180 |
-180 |
-180 |
-180 |
|
7-4 Milieubeheer |
-838 |
-76 |
-76 |
-76 |
|
8-1 Ruimtelijke ordening |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Totaal Ondernemen en duurzaamheid |
-1.019 |
-256 |
-256 |
-256 |
|
Totaal Baten |
-1.019 |
-256 |
-256 |
-256 |
|
Gerealiseerd saldo van baten en lasten |
5.411 |
6.213 |
6.262 |
6.282 |
|
Stortingen |
|||||
Ondernemen en duurzaamheid |
|||||
0-10 Mutaties reserves |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
Totaal Ondernemen en duurzaamheid |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
Totaal Stortingen |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
Mutaties reserves |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
Gerealiseerd resultaat |
5.414 |
6.216 |
6.265 |
6.286 |
|
Overzicht per taakveld Ontmoeten en beleven
Terug naar navigatie - Taakvelden per programma - Overzicht per taakveld Ontmoeten en beleven Bedragen x €1.000Exploitatie |
Begroting 2027 |
Begroting 2028 |
Begroting 2029 |
Begroting 2030 |
|
|---|---|---|---|---|---|
Lasten |
|||||
Ontmoeten en beleven |
|||||
1-1 Crisisbeheersing en brandweer |
4.394 |
4.486 |
4.486 |
4.516 |
|
1-2 Openbare orde en veiligheid |
2.723 |
2.724 |
2.724 |
2.723 |
|
2-2 Parkeren |
193 |
193 |
193 |
193 |
|
3-4 Economische promotie |
745 |
745 |
745 |
745 |
|
4-1 Openbaar onderwijs |
5 |
5 |
5 |
5 |
|
4-2 Onderwijshuisvesting |
51 |
51 |
51 |
51 |
|
4-3 Onderwijsbeleid en leerlingenzaken |
3.268 |
3.268 |
3.268 |
3.268 |
|
5-1 sportbeleid en activering |
589 |
589 |
589 |
589 |
|
5-2 Sportaccommodaties |
3.176 |
3.176 |
3.176 |
3.176 |
|
5-3 Cult.presentaties productie en parti. |
3.016 |
3.041 |
3.066 |
4.974 |
|
5-4 Musea |
3.134 |
3.143 |
3.143 |
3.142 |
|
5-5 Cultureel erfgoed |
958 |
959 |
959 |
959 |
|
5-6 Media |
1.154 |
1.154 |
1.154 |
47 |
|
5-7 Openbaar groen en openlucht recreatie |
39 |
39 |
39 |
39 |
|
6-1 Samenkracht en burgerparticipatie |
4.302 |
4.302 |
4.302 |
4.302 |
|
Totaal Ontmoeten en beleven |
27.749 |
27.875 |
27.900 |
28.731 |
|
Totaal Lasten |
27.749 |
27.875 |
27.900 |
28.731 |
|
Baten |
|||||
Ontmoeten en beleven |
|||||
1-1 Crisisbeheersing en brandweer |
-101 |
-101 |
-101 |
-101 |
|
1-2 Openbare orde en veiligheid |
-10 |
-10 |
-10 |
-10 |
|
3-4 Economische promotie |
-21 |
-21 |
-21 |
-21 |
|
4-3 Onderwijsbeleid en leerlingenzaken |
-1.571 |
-1.571 |
-1.571 |
-1.571 |
|
5-1 sportbeleid en activering |
-80 |
-80 |
-80 |
-80 |
|
5-4 Musea |
-441 |
-441 |
-441 |
-441 |
|
5-5 Cultureel erfgoed |
-15 |
-15 |
-15 |
-15 |
|
6-1 Samenkracht en burgerparticipatie |
-1.756 |
-1.756 |
-1.756 |
-1.756 |
|
Totaal Ontmoeten en beleven |
-3.995 |
-3.995 |
-3.995 |
-3.995 |
|
Totaal Baten |
-3.995 |
-3.995 |
-3.995 |
-3.995 |
|
Gerealiseerd saldo van baten en lasten |
23.754 |
23.880 |
23.906 |
24.736 |
|
Stortingen |
|||||
Ontmoeten en beleven |
|||||
0-10 Mutaties reserves |
26 |
26 |
26 |
26 |
|
Totaal Ontmoeten en beleven |
26 |
26 |
26 |
26 |
|
Totaal Stortingen |
26 |
26 |
26 |
26 |
|
Onttrekkingen |
|||||
Ontmoeten en beleven |
|||||
0-10 Mutaties reserves |
-13 |
-31 |
-32 |
-31 |
|
Totaal Ontmoeten en beleven |
-13 |
-31 |
-32 |
-31 |
|
Totaal Onttrekkingen |
-13 |
-31 |
-32 |
-31 |
|
Mutaties reserves |
13 |
-5 |
-6 |
-6 |
|
Gerealiseerd resultaat |
23.767 |
23.875 |
23.900 |
24.730 |
|
Overzicht per taakveld Ondersteuning en zorg
Terug naar navigatie - Taakvelden per programma - Overzicht per taakveld Ondersteuning en zorg Bedragen x €1.000Exploitatie |
Begroting 2027 |
Begroting 2028 |
Begroting 2029 |
Begroting 2030 |
|
|---|---|---|---|---|---|
Lasten |
|||||
Ondersteuning en zorg |
|||||
1-2 Openbare orde en veiligheid |
89 |
89 |
89 |
89 |
|
4-3 Onderwijsbeleid en leerlingenzaken |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
5-7 Openbaar groen en openlucht recreatie |
305 |
305 |
305 |
305 |
|
6-1 Samenkracht en burgerparticipatie |
5.714 |
5.760 |
5.800 |
5.846 |
|
6-21 Toegang en eerstelijnsvoorzieningen Wmo |
1.695 |
1.616 |
1.616 |
1.616 |
|
6-22 Toegang en eerstelijnsvoorz. Jeugd |
4.040 |
4.058 |
4.092 |
4.127 |
|
6-23 Toegang en eerstelojnsvoorz. Integraal |
827 |
583 |
583 |
583 |
|
6-3 Inkomensregelingen |
36.343 |
37.042 |
37.817 |
38.280 |
|
6-4 WSW en beschut werk |
13.608 |
13.578 |
13.578 |
13.578 |
|
6-5 Arbeidsparticipatie |
3.398 |
3.398 |
3.398 |
3.398 |
|
6-60 Hulpmiddelen en diensten WMO |
2.723 |
2.760 |
2.799 |
2.841 |
|
6-711 Huishoudelijkehulp (WMO) |
6.683 |
6.683 |
3.244 |
3.063 |
|
6-712 Begeleiding (WMO) |
7.639 |
7.639 |
7.639 |
7.639 |
|
6-751 Jeugdhulp ambulant lokaal |
1.968 |
1.968 |
1.968 |
1.968 |
|
6-752 Jeugdhulp ambulant regionaal |
15.877 |
15.877 |
15.877 |
15.877 |
|
6-762 Jeugdhulp met verblijf regionaal |
7.051 |
6.835 |
6.828 |
6.828 |
|
6-763 Jeugdhulp met verblijf landelijk |
1.898 |
1.898 |
1.898 |
1.898 |
|
6-791 PGB WMO |
400 |
400 |
400 |
400 |
|
6-792 PGB Jeugd |
284 |
284 |
284 |
284 |
|
6-811 Beschermd Wonen (WMO) |
856 |
856 |
856 |
856 |
|
6-812 Maatschappelijke-en vrouwenopvang (WMO0 |
18 |
18 |
18 |
18 |
|
6-821 Jeugdbescherming |
1.481 |
1.481 |
1.481 |
1.481 |
|
6-822 Jeugdreclasering |
145 |
145 |
145 |
145 |
|
6-91 Coördinatie en beleid WMO |
717 |
717 |
717 |
717 |
|
6-92 Coördinatie en beleid Jeugd |
1.403 |
1.403 |
1.403 |
1.403 |
|
7-1 Volksgezondheid |
2.713 |
2.713 |
2.713 |
2.713 |
|
7-5 Begraafplaatsen en crematoria |
82 |
82 |
82 |
82 |
|
Totaal Ondersteuning en zorg |
117.957 |
118.189 |
115.631 |
116.035 |
|
Totaal Lasten |
117.957 |
118.189 |
115.631 |
116.035 |
|
Baten |
|||||
Ondersteuning en zorg |
|||||
6-1 Samenkracht en burgerparticipatie |
-15 |
-15 |
-15 |
-15 |
|
6-21 Toegang en eerstelijnsvoorzieningen Wmo |
-79 |
0 |
0 |
0 |
|
6-3 Inkomensregelingen |
-27.767 |
-28.466 |
-29.241 |
-29.705 |
|
6-4 WSW en beschut werk |
-1.603 |
-1.573 |
-1.573 |
-1.573 |
|
6-60 Hulpmiddelen en diensten WMO |
-96 |
-96 |
-96 |
-96 |
|
6-711 Huishoudelijkehulp (WMO) |
-573 |
-1.323 |
-1.323 |
-1.323 |
|
6-762 Jeugdhulp met verblijf regionaal |
0 |
-829 |
-854 |
-854 |
|
6-811 Beschermd Wonen (WMO) |
-856 |
-856 |
-856 |
-856 |
|
Totaal Ondersteuning en zorg |
-30.990 |
-33.159 |
-33.958 |
-34.423 |
|
Totaal Baten |
-30.990 |
-33.159 |
-33.958 |
-34.423 |
|
Gerealiseerd saldo van baten en lasten |
86.966 |
85.030 |
81.673 |
81.613 |
|
Gerealiseerd resultaat |
86.966 |
85.030 |
81.673 |
81.613 |
|
Overzicht per Taakveld Bedrijfsvoering
Terug naar navigatie - Taakvelden per programma - Overzicht per Taakveld Bedrijfsvoering Bedragen x €1.000Exploitatie |
Begroting 2027 |
Begroting 2028 |
Begroting 2029 |
Begroting 2030 |
|
|---|---|---|---|---|---|
Lasten |
|||||
Algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsv. |
|||||
0-1 Bestuur |
222 |
222 |
222 |
222 |
|
0-11 Resultaat vd rekening baten en lasten |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0-4 Overhead |
28.634 |
27.587 |
27.414 |
27.390 |
|
0-5 Treasury |
97 |
95 |
78 |
105 |
|
0-61 OZB woningen |
807 |
807 |
807 |
807 |
|
0-62 OZB niet-woningen |
108 |
108 |
108 |
108 |
|
0-8 Overige baten en lasten |
706 |
1.260 |
1.814 |
2.369 |
|
0-9 vennootschapbelasting (VpB) |
122 |
122 |
122 |
122 |
|
1-2 Openbare orde en veiligheid |
27 |
27 |
27 |
27 |
|
6-3 Inkomensregelingen |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
8-1 Ruimtelijke ordening |
147 |
147 |
147 |
147 |
|
Totaal Algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsv. |
30.869 |
30.375 |
30.739 |
31.297 |
|
Totaal Lasten |
30.869 |
30.375 |
30.739 |
31.297 |
|
Baten |
|||||
Algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsv. |
|||||
0-4 Overhead |
-452 |
-452 |
-452 |
-452 |
|
0-5 Treasury |
-773 |
-773 |
-773 |
-773 |
|
0-61 OZB woningen |
-9.205 |
-9.205 |
-9.205 |
-9.205 |
|
0-62 OZB niet-woningen |
-6.912 |
-6.912 |
-6.912 |
-6.912 |
|
0-64 Belastingen overig |
-144 |
-144 |
-144 |
-144 |
|
0-7 Alg uitkering en ov uitkeringen gemfonds |
-148.436 |
-147.814 |
-148.637 |
-154.755 |
|
0-8 Overige baten en lasten |
-36 |
-36 |
-36 |
-36 |
|
1-2 Openbare orde en veiligheid |
-27 |
-27 |
-27 |
-27 |
|
2-1 Verkeer en vervoer |
-2 |
-2 |
-2 |
-2 |
|
3-3 Bedrijvenloketen bedrijfsregelingen |
-114 |
-114 |
-114 |
-114 |
|
3-4 Economische promotie |
-212 |
-212 |
-212 |
-212 |
|
Totaal Algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsv. |
-166.312 |
-165.690 |
-166.513 |
-172.631 |
|
Totaal Baten |
-166.312 |
-165.690 |
-166.513 |
-172.631 |
|
Gerealiseerd saldo van baten en lasten |
-135.443 |
-135.314 |
-135.774 |
-141.334 |
|
Stortingen |
|||||
Algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsv. |
|||||
0-10 Mutaties reserves |
637 |
637 |
637 |
5.178 |
|
Totaal Algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsv. |
637 |
637 |
637 |
5.178 |
|
Totaal Stortingen |
637 |
637 |
637 |
5.178 |
|
Onttrekkingen |
|||||
Algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsv. |
|||||
0-10 Mutaties reserves |
-5.311 |
-4.567 |
-1.015 |
-873 |
|
Totaal Algemene dekkingsmiddelen en bedrijfsv. |
-5.311 |
-4.567 |
-1.015 |
-873 |
|
Totaal Onttrekkingen |
-5.311 |
-4.567 |
-1.015 |
-873 |
|
Mutaties reserves |
-4.674 |
-3.930 |
-379 |
4.305 |
|
Gerealiseerd resultaat |
-140.116 |
-139.244 |
-136.153 |
-137.028 |
|
Overzicht beleidsindicatoren
Terug naar navigatie - - Overzicht beleidsindicatorenOverzicht
Terug naar navigatie - Overzicht beleidsindicatoren - OverzichtIn de regeling Beleidsindicatoren zijn de beleidsindicatoren opgenomen die met ingang van begrotingsjaar 2017 moeten worden opgenomen in de Begroting en jaarstukken. De meest actuele set van BBV beleidsindicatoren kunt u vinden op de website waarstaatjegemeente.nl.
Op deze website is het ook mogelijk gemeente Zutphen te vergelijken met andere gemeenten, provinciale of landelijke gemiddelden.
Hieronder vindt u de verplichte set van beleidsindicatoren zoals deze in het derde kwartaal van 2026 bekend waren. De gemeente Zutphen wordt hier vergeleken met het landelijk en provinciaal gemiddelde.
Taakveld |
Indicator |
eenheid |
periode |
Zutphen |
Provincie |
Nederland |
Bron |
Beschrijving |
||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0. Bestuur en ondersteuning |
Formatie |
Fte per 1000 inwoners |
2027 |
10,81 |
x |
x |
Eigen gegevens |
Het aantal Fte per 1.000 inwoners. |
||||
0. Bestuur en ondersteuning |
Bezetting |
Fte per 1000 inwoners |
2027 |
10,00 |
x |
x |
Eigen gegevens |
Het aantal Fte per 1.000 inwoners. |
||||
0. Bestuur en ondersteuning |
Apparaatskosten |
Kosten per inwoner |
2027 |
1.293 |
x |
x |
Eigen begroting |
Apparaatskosten (personele- en loonkosten, huisvestingskosten, tractiemiddelen, facilitaire en automatiseringskosten per inwoner. |
||||
0. Bestuur en ondersteuning |
Externe inhuur |
Kosten als % van totale loonsom + totale kosten inhuur externen |
2027 |
0,00% |
x |
x |
Eigen begroting |
Percentage externe inhuur van de totale loonsom inclusief inhuur. |
||||
0. Bestuur en ondersteuning |
overhead |
% van totale lasten |
2027 |
11,72% |
x |
x |
Eigen begroting |
Percentage overheadkosten ten opzichte van de totale lasten exclusief toevoegingen aan reserves. |
||||
1. Veiligheid |
Winkeldiefstal per 1.000 inwoners |
aantal per 1.000 inwoners |
2025 |
4,1 |
1,6 |
2,1 |
CBS - Geregistreerde criminaliteit & Diefstallen |
Het aantal winkeldiefstallen per 1.000 inwoners. Op het moment van het samenstellen waren er nog geen cijfers bekend. |
||||
1. Veiligheid |
Geweldsmisdrijven per 1.000 inwoners |
aantal per 1.000 inwoners |
2025 |
5,3 |
3,5 |
4,6 |
CBS - Geregistreerde criminaliteit & Diefstallen |
Het aantal geweldsmisdrijven. Voorbeelden van geweldsmisdrijven zijn seksuele misdrijven, levensdelicten zoals moord en doodslag en dood en lichamelijk letsel door schuld (bedreiging, mishandeling, etc.). |
||||
1. Veiligheid |
Diefstal uit woning per 1.000 inwoners |
aantal per 1.000 inwoners |
2024 |
1,5 |
1,1 |
1,2 |
CBS - Geregistreerde criminaliteit & Diefstallen |
Het aantal diefstallen uit woningen per 1.000 inwoners. Op het moment van het samenstellen waren er nog geen cijfers bekend. |
||||
1. Veiligheid |
Vernieling en misdrijven tegen openbare orde en gezag |
aantal per 1.000 inwoners |
2025 |
6,1 |
4,9 |
5,7 |
CBS - Geregistreerde criminaliteit & Diefstallen |
Hieronder vallen brandstichting, alle vormen van vernieling en misdrijven tegen de openbare orde en het openbaar gezag. Voorbeelden van misdrijven tegen de openbare orde en tegen het openbaar gezag zijn opruiing, huis-, computer- en lokaalvredebreuk, deelneming aan een criminele of terroristische organisatie, openlijke geweldpleging, godslastering, discriminatie en het doen van een valse aangifte. Omdat het delict mensenhandel vaak onder dezelfde feitcode
geregistreerd wordt als het delict mensensmokkel worden deze twee delicten samengeteld en weergegeven bij de gewelds- en seksuele misdrijven. |
||||
1. Veiligheid |
Verwijzingen Halt |
per 1.000 inw. |
2025 |
9 |
9 |
10 |
Bureau Halt |
Het aantal verwijzingen Halt per 1.000 inwoners van 12 tot 18 jaar. Jongeren van 12 tot 18 jaar die een licht strafbaar vergrijp plegen, worden door de politie of leerplichtambtenaren naar Bureau Halt verwezen voor een passende Halt-straf. Zij krijgen leeropdrachten en er volgen gesprekken met de jongere en de ouders. Op deze manier kunnen jongeren rechtzetten wat zij fout hebben gedaan, zonder dat zij in aanraking komen met het Openbaar Ministerie. |
||||
3. Economie |
Vestigingen |
per 1.000 inw 15-64jr |
2024 |
181,3 |
174,2 |
191,4 |
LISA |
Het aantal vestigingen van bedrijven, per 1.000 inwoners in de leeftijd van 15-65 jaar. |
||||
3. Economie |
Functiemenging |
% |
2024 |
48,9 |
54,6 |
54,5 |
LISA |
De functiemengingsindex (FMI) weerspiegelt de verhouding tussen banen en woningen, en varieert tussen 0 (alleen wonen) en 100 (alleen werken). Bij een waarde van 50 zijn er evenveel woningen als banen. |
||||
4. Onderwijs |
Voortijdige schoolverlaters totaal (VO + MBO) % |
% |
2024 |
2,3 |
2,1 |
2,3 |
DUO - Dienst Uitvoering Onderwijs |
Het percentage van het totaal aantal leerlingen van het VO en MBO (12 - 23 jaar) dat voortijdig, dat wil zeggen zonder startkwalificatie, het onderwijs verlaat.
De periodeaanduiding "2021" staat voor schooljaar "2020/2021". |
||||
4. Onderwijs |
Absoluut verzuim |
per 1.000 leerlingen |
2024 |
1,3 |
5,1 |
6,7 |
Ingrado |
Er wordt gesproken van absoluut verzuim als een leerplichtige en/of kwalificatieplichtige jongere niet op een school of instelling staat ingeschreven.
De periodeaanduiding '2021' staat voor schooljaar '2020/2021'. |
||||
4. Onderwijs |
Relatief verzuim |
per 1.000 leerlingen |
2024 |
23 |
28 |
28 |
Ingrado |
Er is sprake van relatief verzuim als een jongere wel op een school staat ingeschreven, maar gedurende een bepaalde tijd de lessen/praktijk verzuimt. Ook veelvuldig te laat komen kan hiertoe worden gerekend.
De periodeaanduiding '2021' staat voor schooljaar '2020/2021'. |
||||
5. Sport, cultuur en recreatie |
Niet-sporters |
% |
2024 |
47 |
43,1 |
42,5 |
RIVM - Zorgatlas |
Het percentage niet-wekelijkse sporters t.o.v. de bevolking van 19 jaar en ouder. Bevolking van 19 jaar en ouder dat niet minstens één keer per week aan sport doet. |
||||
6. Sociaal domein |
Banen |
per 1.000 inw 15-64jr |
2024 |
752,3 |
840,4 |
850,2 |
LISA |
Het aantal banen, per 1.000 inwoners in de leeftijd van 15-64 jaar. Onder een baan wordt een vervulde positie verstaan. Dit betreffen zowel fulltimers, parttimers als uitzendkrachten. |
||||
6. Sociaal domein |
Netto arbeidsparticipatie |
% |
2025 |
69,6 |
74,1 |
73,2 |
CBS - Arbeidsdeelname |
Het percentage van de werkzame beroepsbevolking ten opzichte van de (potentiële) beroepsbevolking. |
||||
6. Sociaal domein |
Bijstandsuitkeringen |
per 10.000 inw 18jr eo |
2025 |
342,7 |
240,4 |
281,2 |
CBS - Participatie Wet |
Het aantal personen met een uitkering op grond van de Wet werk en bijstand (WWB, t/m 2014) en de Participatiewet (vanaf 2015). De uitkeringen (leefgeld) aan personen in een instelling, de elders verzorgden, zijn niet inbegrepen. Ook de uitkeringen aan dak- en thuislozen zijn niet inbegrepen. |
||||
6. Sociaal domein |
Lopende re-integratievoorzieningen |
per 10.000 inw 15-65jr |
2025 |
663 |
226,7 |
217,8 |
CBS - Participatie Wet |
Het aantal lopende re-integratievoorzieningen, per 10.000 inwoners in de leeftijd van 15-64 jaar |
||||
6. Sociaal domein |
Wmo-cliënten met een maatwerkarrangement |
per 10.000 inw |
2025 |
830 |
715 |
720 |
CBS - Monitor Sociaal Domein WMO |
Aantal per 10.000 inwoners in de betreffende bevolkingsgroep. Een maatwerkarrangement is een vorm van specialistische ondersteuning binnen het kader van de Wmo. Voor de Wmo-gegevens geldt dat het referentiegemiddelde gebaseerd is op 327 deelnemende gemeen |
||||
6. Sociaal domein |
% kinderen in uitkeringsgezin |
% |
2024 |
6 |
5 |
6 |
CBS |
Percentage kinderen tot 18 jaar die in een gezin leven dat van een bijstandsuitkering moet rondkomen. Bijstandshuishouden is een huishouden waarvan minimaal één lid een bijstandsuitkering ontvangt. Onder bijstand wordt hier uitkeringen aan huishoudens op grond van de Wet werk en bijstand (WWB, tot 2015) en de Participatiewet (vanaf 2015) en het Besluit bijstandsverlening zelfstandigen 2004 (Bbz) verstaan. |
||||
6. Sociaal domein |
% werkloze jongeren |
% |
2024 |
2 |
2 |
2 |
CBS |
Personen van 16 t/m 22 jaar die als werkzoekende staan ingeschreven bij het UWV WERKbedrijf en tegelijkertijd geen baan hebben als werknemer volgens de Polisadministratie. |
||||
6. Sociaal domein |
Jongeren met jeugdhulp |
% van alle jongeren tot 18 jaar |
2025 |
18,9 |
14,8 |
13,7 |
CBS - Beleidsinformatie Jeugd |
Het percentage jongeren tot 18 jaar met jeugdhulp ten opzicht van alle jongeren tot 18 jaar. Jeugdhulp is de hulp en zorg zoals deze bedoeld en beschreven is in de Jeugdwet (2014). Het betreft hulp en zorg aan jongeren en hun ouders bij psychische, psychosociale en/of gedragsproblemen, een verstandelijke beperking van de jongere, of opvoedingsproblemen van de ouders. |
||||
6. Sociaal domein |
Jongeren met jeugdbescherming |
% |
2025 |
1,2 |
1 |
1 |
CBS - Beleidsinformatie Jeugd |
Jongeren met jeugdbescherming betreft jongeren tot 18 jaar die op enig moment in de verslagperiode een maatregel door de rechter dwingend opgelegd hebben gekregen. Jeugdbescherming is een maatregel die de rechter dwingend oplegt. Dat gebeurt als een gezonde en veilige ontwikkeling van een kind of jeugdige wordt bedreigd en vrijwillige hulp niet of niet voldoende helpt. Een kind of jongere wordt dan onder toezicht gesteld of onder voogdij geplaatst.
In uitzonderlijke gevallen wordt de hulp of zorg voortgezet tot de leeftijd van 23 jaar. |
||||
6. Sociaal domein |
Jongeren met jeugdreclassering |
% |
2025 |
0,2 |
0,3 |
0,4 |
CBS - Beleidsinformatie Jeugd |
Het percentage jongeren (12-23 jaar) met een jeugdreclasseringsmaatregel ten opzichte van alle jongeren (12-23 jaar). Jeugdreclassering is een combinatie van begeleiding en controle voor jongeren vanaf 12 jaar, die voor hun 18e verjaardag met de politie in aanraking zijn geweest en een proces-verbaal hebben gekregen. Indien de persoonlijkheid van de dader of de omstandigheden waaronder het misdrijf is begaan daartoe aanleiding geven, bijvoorbeeld bij jongvolwassenen met een verstandelijke beperking, kan het jeugdstrafrecht eveneens worden toegepast op jongvolwassenen in de leeftijd 18 tot en met 23 jaar. De jongere krijgt op maat gesneden begeleiding van een jeugdreclasseringswerker om te voorkomen dat hij of zij opnieuw de fout ingaat. Jeugdreclassering kan worden opgelegd door de kinderrechter of de officier van Justitie. Jeugdreclassering kan ook op initiatief van de Raad voor de Kinderbescherming in het vrijwillige kader worden opgestart. De begeleiding kan doorlopen tot de jongere 23 jaar wordt. |
||||
6. Sociaal domein |
Jongeren met delict voor rechter |
% 12 t/m 21 jarigen |
2023 |
1 |
1 |
1 |
CBS - Beleidsinformatie Jeugd |
Het percentage jongeren (12 t/m 21 jaar) dat met een delict voor de rechter is verschenen. Tot en met 2015 zijn de cijfers van deze indicator afkomstig van het Verwey-Jonker Instituut - Kinderen in Tel. De cijfers vanaf 2016 zijn afkomstig van het CBS. |
||||
7. Volksgezondheid en milieu |
Omvang huishoudelijk restafval |
kg per inwoner |
2024 |
97 |
93 |
148 |
CBS - Statistiek Huishoudelijk afval |
Niet gescheiden ingezameld huishoudelijk afval. |
||||
7. Volksgezondheid en milieu |
Hernieuwbare elektriciteit |
% |
2024 |
30,2 |
x |
42,5 |
Klimaatmonitor - Rijkswaterstaat |
Hernieuwbare elektriciteit is elektriciteit die is opgewekt uit wind, waterkracht, zon of biomassa. |
||||
8. Vhrowv |
Woonlasten éénpersoonshuishouden |
euro |
2026 |
890 |
1034 |
993 |
COELO, Groningen |
Het gemiddelde totaalbedrag in euro's per jaar dat een éénpersoonshuisouden betaalt aan woonlasten. |
||||
8. Vhrowv |
Woonlasten meerpersoonshuishouden |
euro |
2026 |
930 |
1103 |
1091 |
COELO, Groningen |
Het gemiddelde totaalbedrag in euro's per jaar dat een meerpersoonshuishouden betaalt aan woonlasten. |
||||
8. Vhrowv |
WOZ-waarde woningen |
1.000 euro |
2026 |
383 |
441 |
439 |
CBS - Statistiek Waarde Onroerende Zaken |
De gemiddelde WOZ waarde van woningen. |
||||
8. Vhrowv |
Nieuwbouw woningen |
aantal per 1.000 woningen |
2024 |
4,2 |
7,6 |
8,4 |
ABF - Systeem Woningvoorraad |
Nieuw gebouwde woningen, exclusief overige toevoegingen, zoals transformaties. |
||||
8. Vhrowv |
Demografische druk |
% |
2026 |
81,2 |
75,5 |
71,3 |
CBS - Bevolkingsstatistiek |
De som van het aantal personen van 0 tot 20 jaar en 65 jaar of ouder in verhouding tot de personen van 20 tot 65 jaar. |
||||
Geprognosticeerde balans
Terug naar navigatie - - Geprognosticeerde balansPrognose meerjarenbalans
Terug naar navigatie - Geprognosticeerde balans - Prognose meerjarenbalansPrognose meerjarenbalans (bedragen x € 1.000) |
Realisatie |
Begroting |
||||
2025 |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|
Activa |
||||||
Vaste activa |
||||||
Immateriële vaste activa |
19 |
18 |
17 |
1.243 |
1.191 |
1.139 |
Materiële vaste activa |
172.013 |
214.783 |
225.437 |
229.006 |
242.891 |
233.456 |
Financiële vaste activa |
13.186 |
14.070 |
13.966 |
13.862 |
13.757 |
13.653 |
Totaal vaste activa |
185.218 |
228.871 |
239.420 |
244.111 |
257.839 |
248.248 |
Vlottende activa |
||||||
Voorraden |
4.294 |
4.294 |
2.220 |
-7.781 |
-9.877 |
-11.762 |
Uitzettingen |
26.305 |
18.879 |
18.879 |
18.879 |
18.879 |
18.879 |
Liquide middelen |
473 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Overlopende activa |
9.941 |
9.941 |
9.941 |
9.941 |
9.941 |
9.941 |
Totaal vlottende activa |
41.013 |
33.114 |
31.040 |
21.039 |
18.943 |
17.058 |
Totaal activa |
226.231 |
261.985 |
270.460 |
265.150 |
276.782 |
265.306 |
Passiva |
||||||
Vaste passiva |
||||||
Reserves |
77.112 |
74.311 |
70.212 |
65.541 |
61.005 |
60.119 |
Resultaat boekjaar |
10.001 |
7 |
-3.450 |
-3.442 |
-76 |
4.542 |
Voorzieningen |
19.077 |
19.077 |
19.077 |
19.077 |
19.077 |
19.077 |
Vaste schuld |
75.824 |
120.282 |
115.977 |
114.987 |
128.201 |
112.754 |
Totaal vaste passiva |
182.014 |
213.677 |
201.816 |
196.163 |
208.207 |
196.492 |
Vlottende passiva |
||||||
Vlottende schuld |
4.355 |
8.446 |
28.782 |
29.125 |
28.713 |
28.952 |
Overlopende passiva |
39.862 |
39.862 |
39.862 |
39.862 |
39.862 |
39.862 |
Totaal vlottende passiva |
44.217 |
48.308 |
68.644 |
68.987 |
68.575 |
68.814 |
Totaal passiva |
226.231 |
261.985 |
270.460 |
265.150 |
276.782 |
265.306 |
Totaal passiva |
252.574 |
242.474 |
233.442 |
240.501 |
240.501 |
|